Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kaptam Orbán Viktortól egy...

Kaptam Orbán Viktortól egy tesztet, de nehéz a megoldás. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szóval, ugye kaptunk mindnyájan egy feladatlapot, tele szöveges feladatokkal. Mindig is szerettem a gondolkodtatós feladatokat, és ezt is vissza szeretném küldeni, mert hátha nyerek valamit..:) Szóval, tudja valaki a helyes válaszokat?
2012. jún. 18. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Ezen a képen megtekinthető a helyes megoldás:


[link]

2012. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Én is valami hasonló dolgot tervezgetek! :D

Előző: vissza is mered küldeni?

2012. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Nyerni? :D Azt nyered meg, hogy felkerülsz a Kubatov-listára. :) Egyébként ezeknek a kérdéseknek nincs jó megoldása, mert így is és úgy is lehet értelmezni. Konkrétumok nélkül én nem adom a nevem semmihez.
2012. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Már miért ne merné visszaküldeni?!

A válaszborítékon nincs a feladóhoz név írva,így azt ír rá amit akar,vagy nem is ír rá.Bár kétlem,hogy a feladó név nélküli borítékokat felbontanák.Viszont a teszten nincs név,így a borítékra egy álnevet is írhat.Pl:Tóth Géza

Lakcímhez pedig nem ír semmit.A pecséten úgyis rajt lesz melyik városból érkezik.

2012. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
De van rajta egy számokból és betűkből álló sorozat, amivel beazonosítják a feladót.
2012. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye, már a múltkor is volt személyreszóló vonalkód a lapon...
2012. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj,arra nem is gondoltam...Elnézést kérek érte!Akkor ne rajzoljatok rá csúnyát.
2012. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 intrepid ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan bármit visszaküldhetsz. Te leszel a sokadik tízezredik, gondolod, hogy ott fent valakit is érdekel a hőbörgésed? Mit mondott Feri a tüntetőkről? - Tüntetnek? Majd megunják, és majd hazamennek. Viktor meg eltanulta tőle. Éljen Orbánia, a viktoriánus államrendjével!
2012. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én először úgy gondoltam, egy szép ívű mozdulattal kidobom az egészet a kukába.

De aztán meggondoltam magam. Végül is, rendes papír, miért ne lehetne némi haszna. Elraktam télire gyújtósnak.

2012. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ma kifestettem rajta a körmöm. Köszönöm Orbán Viktor, nem lett festékes a padlóm! :)
2012. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!