Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért szavaztok az MSZP-re,...

Ezért szavaztok az MSZP-re, DK-ra?


2012. jún. 14. 17:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
A fideszre és Orbá Viktorra szavaznak a jó emberek, a kommunisták csk szavazzanaka többi pártra, a komcsik mindegyikre szavazhatnak a fideszen kívül, mert mindegyiket az mszp hozta létre, hogy megakadályozza Orbán Viktor 2/3át, de nem sikerült!
2012. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%

"A fideszre és Orbá Viktorra szavaznak a jó emberek, a kommunisták csk szavazzanaka többi pártra, a komcsik mindegyikre szavazhatnak a fideszen kívül, mert mindegyiket az mszp hozta létre, hogy megakadályozza Orbán Viktor 2/3át, de nem sikerült!"


Azta!

Te lehetsz vagy kemény 10 éves a helyesírásod és a stílusod alapján :)))

Szerintem várj még azzal a nagy éljenzéssel mert még soká lesz hogy szavazhatsz rá :DDDDD

2012. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
64%
Tüntetni a kormány ellen nem azt jelenti, hogy át kell menni állatba, le kell rombolni a várost és emberek magántulajdonát kell megrongálni. Esténként amikor mentem haza, csapatok gyújtogatták mellettem a kukákat, azok a szomszédaim, akik nem tudták időben elrejteni a kocsijukat, éjjelente azt figyelték, hogy mikor gyullad ki a kocsijuk. Ha a tüntetők nem kattantak volna be ennyire, akkor senkinek nem lőtték volna ki a szemét.
2012. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
39%
Le kell rombolni a várost? Ha ez nektek valami óriási nagy pusztítás volt, akkor még nem láttátok, hogy a hőn áhított nyugat európában micsoda tüntetések vannak diszplicsáré ügyekért!
2012. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

csak ismételni tudom magam. nincs olyan, hogy ők létrehozták. olyan van, hogy MI közösen létrehoztuk. te és én.

ha meg vagy olyan vak, hogy bármelyik zsidó párt kedvéért szidod a magyar embertársad, aki ellened semmi rosszat nem követett el (zsidó párt pl: mszp, fidesz, jobbik, lmp, és a többi klónpárt)

akkor ne nevezd magad magyarnak, mert kibszottul nem vagy az!

2012. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

van a mondás: "diktátor az, akit tilos szidni"


kimentél a Gyurcsány ellen tüntetni? Zavarogni? csőcselék vagy, rongálsz.

Kimész a OV ellen? demokrata hazafi vagy!


undorító... külön grat annak, aki lövetne a "zavargókra". Khadafi, Mubarak lövetett... nézd meg mi lett belőle.

2012. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
"Vak ordít vakkal, hogy miért nem tud látni"?
2012. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

költői kérdés volt?mert ha nem költői, akkor a válasz:

nyilván nem ezért

2012. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!