Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért szavaztok az MSZP-re,...

Ezért szavaztok az MSZP-re, DK-ra?


2012. jún. 14. 17:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs minden hazai érzésű embertől [ ez alatt csak MIÉP-est és Jobbikost értek]"


Azért szavazzak a Jobbikra, hogy ha valamit egy kicsit másképp gondolok, akkor le legyek hazaárulózva, hiába rájuk szavaztam?

Más: úgy látszik az utolsó néhány taktikai megbeszélésről hiányoztál. A Jobbik szerint a korábbi szövetséges MIÉP egy ügynök hazaáruló bandája.

2012. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
44%
A zavargókra lőni kell. Pont. Van, ami nem fér bele a véleménynyilvánítás kereteibe.
2012. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Baloldalinak tartom magam, de az MSZP-t és a DK-t is egyaránt viccnek tartom :) Nem fogok rájuk szavazni.
2012. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
12%

'Más polgár nem lehet hazai érzésű, csak a jobbikosok?'


Természetesen nem.

2012. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%

Kire szavazzak?

A fideszre akik azóta is maszatolják az egészet és többet loptak már 2 év alatt mint az mszp 8 év alatt??


Vagy a jobbikra akik ezt a szemkilövősdit még legalizálnák, sőt még durvábbá tennék? Hisz a régi tipusú csendőrséget és azok szabad "tevékenykedését" akarják! Ha 2006-ban már ilyen csendőrök lettek volna, a most megsérültek sírva könyörögnék vissza a simogató gumilövedékeket az intenzívről, úgy elverték volna őket naponta 3-szor a rendőrségen!


Vagy az lmp-re? Hát a gazdasághoz nem tudom mennyit értenek de talán ilyenek nem lennének! Bár sajnos talán a szélsőjobbos randalírozás is nagyobb lenne mert liberálisan engednék azt a csürhét is...


És az mszp, dk? Megtörtént amit 2010-ben nem hittem. Hogy lehet olyan szemét és aljas politikai cs.rhe akik helyett még őket is inkább kívánom mint a mostani fideszt! De ez van, most fizetjük meg a tanulópénzt...

2012. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
32%

9/17


Elvégre csak embereket vakítottak meg, tucatszámra térdeltettek és vertek meg az utcán sétáló embereket is a rádió udvarán...


Rövid időre kisebb koromban a bal szememre nem láttam, tudom mekkora kín, ne poénkodj ezzel...

2012. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

"'Más polgár nem lehet hazai érzésű, csak a jobbikosok?'


Természetesen nem."


Természetesen, de lehet. Ezt nem ti döntitek el, hogy ki szereti a hazáját!

2012. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
32%

"Más polgár nem lehet hazai

érzésű, csak a jobbikosok?"


Aki "hazai" érzésű az nem azért az mert Jobbikos, hanem azért Jobbikos mert hazai érzésű. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy aki a nemzet és értékpusztítókra szavaz, az hogy nevezheti magát "hazai érzésűnek?"

Abszurd, sőt ez már grotex dolog.

2012. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan, hogy szavazTOK. olyan van, hogy szavazUNK. Te is Én is. akkor is, ha személy szerint le se mész szavazni. magyar állampolgárok vagyunk, azaz Mi elfogadjuk a Fideszt, mint a Mi gazdasági, politikai vezetőnket. aki ellenkezik, az menjen le tüntetni. ja, hogy akkor börtönbe zárnak... WELCOME TO THE COMMUNISM!
2012. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Azt néznéd meg, mi lenne ha Orbán Birodalomban merne valaki lázongani?
2012. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!