Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki pártok miért...

Az ellenzéki pártok miért lopják el a magyarok reménykedését?

Figyelt kérdés
A remény hal meg utoljára, ha ellopják az ellenzéki pártok, akkor meghalunk. Miért teszik ezt a magyarsággal?

#reménylopás
2012. jún. 11. 07:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 A kérdező kommentje:
a liberálisbolsik magyarok vagy idegen ügynökök?
2012. júl. 3. 11:47
 62/87 A kérdező kommentje:
miért akarnak nekünk rosszat ezek?
2012. júl. 9. 12:43
 63/87 anonim ***** válasza:
0%
mert a sátánnál is gonoszabbak!
2012. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 AdamLeBron ***** válasza:

Szerintem a reménnyel a Fidesz számolt le. Rengetegen szavaztak rájuk (többek között én is), de a lehető legaljasabb módon visszaéltek az ölükbe pottyant hatalommal. Véleményem szerint Gyurcsányék egy cserkészcsapat voltak a mostani rezsimhez képest. Pedig én aztán utálom a komcsikat, mint a szart.


Szerintem az elmúlt két évben felgyorsult kivándorlás egyértelműen a Fidesz hibája. Tény, hogy a maszop elcseszett gazdaságpolitikája (mit elcseszett? nem volt azoknak semmilyen politikájuk) teljesen aláásta az egyébként is gyenge magyar gazdaságot, de az emberek tényleg reménykedtek. Reménykedtek abban, hogy majd jön a Fidesz, kap egy nagy többséget és tényleg rendet rak.


Nem ez történt. Hogy a gazdaságot a Fidesz tönkreteszi a haverok érdekében, az "hagyján". De a demokrácia téglánként való lebontása gyalázatos.


Szóval aki megölte a reményt, az a Fidesz. Ezért tartunk már ott, hogy lassan többszázezren elhagyják az országot egy jobb élet reményében. Ez egy tünet.


Egyébként szerintem még nagyon-nagyon sokáig élvezhetjük a Fidesz-uralmat és szépen elnyerjük méltó helyünket a Balkán jeles országai között.

2012. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
0%
AdamLeBron te lmp-s bolsi vagy?
2012. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
92%

A kérdező és a 22%os emberke kemény Szálasi hívők lehetnek akik jobban örülnének egy Észak-Koreai tipusú diktaturának ahol azt lőnek fejbe akit akarnak!


Hát szívük rajta ha ők ilyen világban szeretnének élni és a "fajtársaikkal"...


Vannak ilyenek közöttünk akik élvezettel olvassák ha fiatal zsidó diáklányokat vernek meg.


Velük nem kell foglalkozni mert aberrált állatok akik erős pszichopata hajlamokkal rendelkeznek!

Őket nem lehet átnevelni de a liberális eszmék miatt sajnos a társadalom tagjai maradhatnak!


Na ezért rossz a liberalizmus! Mert az ilyenekkel nem lehet mit csinálni!

2012. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
0%

zoli te őskommunista patkány, az észak-kóreai mentalitás az a ti komcsi libsi fajtajellegetek, meg a tömeggyilkosságok is!

másképp szálasi engem nem is érdekel, látszik mindenki akivel nem értetek egyet az fasiszta, pedig én demokrata vagyok!

ti nem vagytok demokraták!

2012. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 A kérdező kommentje:

A fidesz államreforma miatt, megszünt és selejtes egzisztenciák, akik a libsikomysi csűrha derékhadát adják. Ők válaszolnak erre a kéedésre negatívan tartalommal.


Minekünk rendes embereknek az a dolgunk, hogy a környezetünben figyeljük őket és ártalmatlanítsuk őket és a rokaonaikat.

2012. júl. 10. 07:41
 69/87 anonim ***** válasza:
83%
Az ártalmatlanítás az hogy néz ki?
2012. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
83%
a kérdezőt mutogatni kellene az állatkertben
2012. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!