Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki pártok miért...

Az ellenzéki pártok miért lopják el a magyarok reménykedését?

Figyelt kérdés
A remény hal meg utoljára, ha ellopják az ellenzéki pártok, akkor meghalunk. Miért teszik ezt a magyarsággal?

#reménylopás
2012. jún. 11. 07:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:

"libsibolsik"


Mondom, hogy nincs ilyen szó! Olyan, mintha azt mondanád, hogy liberális náci.

2012. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 A kérdező kommentje:
Én tudom miért érzem, hogy kiétem, mert a libsibolsik belémszugerálják a félelmet és kicsinységet és a ellopják a reménykedésemet? Miért teszik ezt velem?
2012. jún. 14. 18:32
 23/87 A kérdező kommentje:

amikor egy liberális és a bolsevik egy szobában van, az a libsibolsik halmaza. Szerintem egy emberen belül is létrejöhet, de ha nem akkor kettőben. Tök mindegy. Számomra azonosság a kettő.


Olyan mint a hányadék vagy a fosadék. Tök minegy.

2012. jún. 14. 18:35
 24/87 anonim ***** válasza:
68%
Látom, bevezették az idegosztályon az internetet.
2012. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 yossarian44 ***** válasza:
80%

A reményedet nem a "libsibolsik" veszik el, hanem a valóság. Ha a valóságot a libsibolsik rakják eléd - merthogy a kormány kommunikációjának köze nincs a valósághoz - akkor az nem a libsibolsik hibája, nem is a valóságé, hanem azoké, akik eltitkolták előled a valóságot.


Az ellenzék nem a reményeidtől foszt meg, hanem az illúzióidtól.

2012. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
85%

"Az ellenzéki pártok miért lopják el a magyarok reménykedését?"


A nyugati pénzvilágnak kell,az ellenzék által ellopott remény.


Tudod a nyugati neolibsibolsitapsihapsi bankok már reménytartalékot gyűjtenek és akár az éves inflációt is elérő uzsorakamatra fogják kölcsönadni kelet európai országoknak/vállalkozásoknak/állampolgároknak amit néha akár pofátlan módon néha akár teljesen vissza kell fizetni.


Így kiszipolyozzák az országból a reményt és a helyzetünk teljesen reménytelen lesz,hiába próbálta Viktor államosítani csakhogy megmentse hazánk utolsó reménységét.


Ja és a befolyt pénzből egy óriási arany gyémántkirakásos eurót a kezében tartó 130 méter magas színarany Mayer Amschel Rothschild szobrot fognak építeni magyar és román vendégmunkások vérével és verejtékével.


.

2012. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 yossarian44 ***** válasza:
93%

"Ja és a befolyt pénzből egy óriási arany gyémántkirakásos eurót a kezében tartó 130 méter magas színarany Mayer Amschel Rothschild szobrot fognak építeni magyar és román vendégmunkások vérével és verejtékével."


Ezen felvisítottam. :D

2012. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
100%
örülök hogy tetszett:)
2012. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 Vérmagyar ***** válasza:

Amúgy néha elgondolkodom, hogy az ilyen jellegű kérdések mögött a kormánypárti propagandagépezet van-e. Te komolyan gondoltad ezt a kérdést? Az elmúlt 22 évben azt mantrázta minden egyes kormány, hogy a politikája nyomán majd x év múlva jobb lesz. Neked meg csak az számít ki mondja, értem ez alatt azt, hogy ugyan azt a maszlagot elhiszed a fidesztől, amit nem hittél el az mszp-től.


Amúgy meg.

A rohadt liberálbolsi hazaárulló az. Elvették a munkát osztán meg idehozták az ájemesszet amit te fizetel ám. Mer a jeruzsálemből kütték ide az öszeset meg telavivból. Meg a roccsild az az. Hát nemongyad márnekem, hogy az árfolyam normálissan ugrik, meg szökell erre arra, eztet a görbeorrúak csinálják ám én mondom. Gazdaságibérgyilkosok az összessek.

2012. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
az ellenzéki pártok lopják el? midet? Szent Orbánba és Eltolcsyba vetett hited?
2012. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!