Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit utálsz jobban?

Kikiiteso kérdése:

Kit utálsz jobban?

Figyelt kérdés
Gyurcságy Ferenc, Orbán Viktor, smitt pál
2012. jún. 10. 18:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
9%
Sorost!
2012. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
1%

gyurcsányt, mert orbán viktor okosabb és jobb, smitt pál pedig igazi bajnok

aki szerint ez nem így van, az kommunista!

2012. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok kommunista,nem is voltam soha,de Orbán a legrosszabb miniszterelnök az elmúlt 20 évben.
2012. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Maradjunk annyiban,hogy mindhárom nélkül is meglenne az ország..
2012. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
1%
de te kommunista vagy, mivel Orbán Viktor kommunistaellenes és akik Orbán Viktor ellen vannak azok a kommunisták
2012. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Én Schmitt Pált tisztelem, mint sportolót, de nem vagyok oda érte, mint politikus. A másik kettővel csak natúr meg vagyok nélkülük.


"de te kommunista vagy, mivel Orbán Viktor kommunistaellenes és akik Orbán Viktor ellen vannak azok a kommunisták"


És akik mindkettőt utálják, azok a kommunista nácik? Szuper!

2012. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
akik mindkettőt utálják azok is kommunisták, mivel Orbán Viktort utálja, de lehet nem szereti gyf-et és mesterházit szereti, szóval mind kommunisták
2012. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Gyurbán Pált.
2012. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
3%
Én egyik politikust se komázom mert mindegyik lop főleg a Gyurcsány banda de Orbánt is megkérdezném miből van az apjának a bányája . Orbán annyival jobb hogy kevesebbet lop meg próbál valamit csinálni . Én szívem szerint letérdeltetném és tarkon lőném az összes politikust és visszahoznák a királyságot mert ott legalább rend volt .
2012. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

"de te kommunista vagy, mivel Orbán Viktor kommunistaellenes és akik Orbán Viktor ellen vannak azok a kommunisták"


Ez a gondolkodás aztán nagyon megdolgoztatja a szürkeállományt! Ezek szerint van Magyarországon Szent Orbán Viktor és a gonosz komcsik, átmenet nincs. BRAVÓ!

2012. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!