Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit utálsz jobban?

Kikiiteso kérdése:

Kit utálsz jobban?

Figyelt kérdés
Gyurcságy Ferenc, Orbán Viktor, smitt pál
2012. jún. 10. 18:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%
Ha tehetném és kitoloncolhatnám mindhármat az országból, valószínűleg a seggem is kinyalná egész Magyarország :)
2012. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
8%
Gyurcsány Ferenc!
2012. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 9-es az Orbán család bányája örökség volt az apjának az igaz, hogy nagyot nőtt a bánya területe Orbán Viktor hivatalba lépése óta viszont ennek ellenére a bányájuk örökség ez ellen nem lehet vitába szállni.


Kedves 5-ös szóval én komcsi lennék azért mert nem szeretem Orbán atyánkat? (amúgy meg nem értem, mi ez a komcsi ellenesség, jóval jobb élet volt anno...) Te kedves 5-ös gyerekesen viselkedő ütődött vagy.

2012. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóival egyet értek abban hogy régen jobb volt az élet a kommunistáknál de a régi komcsik arcon köpnék a mostaniakat azért amit művelnek .
2012. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
20%

Gyurcsány Ferenc, Antall József.


Kádár János miattatok nem alszik nyugodtan! :@

2012. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Pro Patria ***** válasza:
35%

"amúgy meg nem értem, mi ez a komcsi ellenesség, jóval jobb élet volt anno...) Te kedves 5-ös gyerekesen viselkedő ütődött vagy."


- Jaj, kpetike. Mit tudsz te arról, 12 évesen...? Máskülönben te senkit ne "gyerekezz" le, amíg a tojáshéj a fenekeden.:)

2012. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 lizzi77 ***** válasza:
96%

Ahogy az egyik kedvenc humoristám mondja:

Elég lenne két ember a parlamentbe:

-Anyád!

-A tiedé!

Na, kb. itt tartunk.


Mellesleg,Gyurcsány is a saját jogán volt már vagyonos, mire miniszterelnök lett.


És ne keverjük már a kommunizmust a szocializmussal.Ha nem tudod,melyik mit jelent, nézd meg az értelmező szótárat.

2012. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%
Orbánt, mert NEMmel szavazott a kommunista bűnösök listájának nyilvánosságra hozására. Az MSZP, a Jobbik és a LMP egyhangúan IGENnel szavaztak rá. Ezzel azt is elárultam, hogy ki az igazi kommunista.
2012. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

te vagy az igazi kommunista, még hazudsz is, te kommunista!

a kommunisták az ellennségeiket mindig a saját mocskukkal vádolják meg, Orbán Viktort és a fideszt lekommunistázzák, ez ellen már kéne valamit tenni Orbán Viktortnak

ez tűrhettlen, ezek a vádak aljas dolgok!

2012. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Az vád, hogy leszavazták a listák nyilvánosságra hozatalát? :D Ha bizonyíték kell a kis szívednek tessék:


[link]

2012. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!