Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondja meg valaki hogy tudmegé...

Szilàgyi lajos kérdése:

Mondja meg valaki hogy tudmegélni? 47000ftbol. Nem hogy őkmondanánakle 3havi füzikről?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 12:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Azért Győrben kap a 40 éves is munkát, és tud hazaküldeni. Pláne, ha elmegy Bécsig...

Nehéz sors, de Kárpátalján, Erdélyben, hány falu van, ahol csak a nagyszülék élnek, és a gyerekek? A felnőttek meg olaszban? Élni muszáj! Ha el kell menni, akkor el kell menni! Nem kívánom ezt az életet, de nem mindenkinek jut könnyű sors!

2012. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
nem lehet ebből megélni. De jobb ez is, mint semmi! Csakk átvészelni kell! Akármilyen hihetetlen is ez most, lesz még jobb. Van családod.vannak feltáratlan lehetőségeid. Biztos nagyon nehéz most, de mégis a megoldásra kell koncentrálnod! Sopánkodhatnánk, de minek? mI NEM TUDUNK SEGÍTENI. a KÖRNYEZETEDBEN VAGY MAGADBAN VAN A MEGOLDÁS. mEG FOGOD TALÁLNI! mÍG KERESED, ADDIG EZ A 47 IS SEGÍTSÉG. jÓ LENNE, HA LENNE TÖBB, DE NIincs. Nagyon sok a szegény ember, sajnos csak ennyi jut.
2012. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 oooopti válasza:

[link]


nem tudom, hogy volt-e már, de én épp az előbb mosolyogtam jót ezen a cikken. meg, fentebb láthatod, hogyan

2012. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!