Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne ha Orbán Viktort...

Mi történne ha Orbán Viktort meglőnék mint Amerikában Donald Trumpot?

Figyelt kérdés
Polgárháború?

ma 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem, csak biztosan győzne.
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak mint Trumpot, akkor semmi, mert ő is egy karcolással megúszta.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Akkor mártírt csinálnának belőle. Trumpból is így lett mártír.

Magyarországon is voltak politikai terrorcselekmények, 2010 előtt az akkori MSZP-sek ellen készültek merényleteket elkövetni, ezek meghiúsultak, de volt néhány gyújtogatás.

ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A polgárháború minimum kettő, egymással szemben álló fegyveres csoport létezését feltételezi. Kik lennének a két oldalon Magyarországon?
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyik oldalon lennének a pénzéhes Orbánista, fasiszták a másik oldalon a kormányváltást akaró, befogadó, csak simán megélni akaró szociál liberálisok !
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
És honnan lesz fegyverük? :)
ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DK-s ***** válasza:
Befosna a teljes holdudvar, megmagyaráznák hogy miért volt köze külföldi beavatkozáshoz, majd következne a hadiállapot. Azzal együtt pedig a nyílt katonai terror.
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egekbe robbanna a népszerűsége, és ameddig az csúcsra járna, "terrorveszély" címén még durvább önkényuralom, rendeleti kormányzás, hadiállapot következne.


Ugyanazt csinálná mint Erdogan a katonai puccs után: a puccsban részt vett valójában 100-200 ember, börtönbe kerül több mint 10.000 (TÍZEZER!!!).


De még ha bebörtönzésekig nem is jutna el, az önkényuralmi rendszere megszilárdulna.

ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DK-s ***** válasza:

#8-nak:


Ébresztő!


MÁR rendeleti kormányzás van.

ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!