Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz így Magyarországgal?

Mi lesz így Magyarországgal?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a kivándorlás egyre növekszik, csak a tavalyi évben 40000 ember vándorolt ki Németországba, és legalább ennyi a többi országba. Csökken a lakosság, a cigányok száma meg rohamosan nő. Jelenleg 15% körül lehet, de ha így folytatódik, sokkal rosszabb lesz ez is.Szerintetek mi lesz 10 év múlva így? Lecsökken a lakosság 6-7 millióra, aminek 60-70%-a cigány lesz, a többi meg elmenekül?
2012. jún. 10. 08:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ez a folyamat nem fog megállni, de lassulni fog, ahogy fogynak azok az emberek akiknek lehetősége van költözni.

A kormánynak kellene már észbe kapnia, hogy az intézkedéseik üldözik el az embereket.

2012. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
És a cigányok száma? Az ő szaporulatok csak fokozódni fog szerintem
2012. jún. 10. 08:57
 3/35 anonim ***** válasza:
90%

A cigányság arányát eltúlzod, de az abszolút igaz, hogy ez az ország a következő évtizedekben csak süllyedni, tönkremenni, elszigetelődni fog. Megírják ezt komoly szakeberek, elmondják egyszerű emberek bárhol (ha két ember elkezd beszélgetni a buszon, rögtön ez a téma), és ahogy ilyenkor lenni szokott, a tehetséges, épkézláb emberek tömegesen menekülnek. Az Orbán-kormány végleg tönkretette, elveszejtette az országot, és ez sajnos nem vélemény, hanem a naponta megjelenő gazdasági és társadalmi számadatok alapján is tény.


Itt van pl. egy lesújtó képet festő szöveg, de nem kell nagyon keresni, tucatjával találsz naponta a magyar és a nemzetközi médiában is hasonlókat. Ezzel szemben már csak egy-két bolond mondja a tündérmeséit...


[link]

2012. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Hát nem biztos, hogy túlzás a 15%. Papíron 8-10% de rengeteg cigányt ismerek, aki magyarnak vallja magát. Borsodban akár 50% is megvan, ha nem több. Somogyban is néhol több cigányt látok, mint fehéret.
2012. jún. 10. 09:02
 5/35 anonim ***** válasza:
53%
Én pesti belvárosi vagyok...
2012. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
55%
Engem pl nem érdekel mi lesz vele. Mer amint kijártam a gimit húzok ki küldföldre. Amugy meg ne csodálkozzunk, hogy mindenki el akar menni innen. ilyen kormányzás melett. Lassan már azér is adót kell fizetni ha megszólalok -.-
2012. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
62%
Egy beírás a gyk-ra: 100 ft.
2012. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet ezen a folyamaton siránkozni meg nem siránkozni, szerintem is van benne valami alapvetően szívszorító és szomorú, de beláthatjuk, ezek a folyamatok Magyarország megállíthatatlan sorvadását eredményezik. Igen, a cigány családokban sokkal több a gyerek. A nem cigány családokban meg nincs, vagy alig van. A nem cigányok rázzák az öklület a cigányokra, de nem gyereket csinálnak, hanem hörögnek és nemzetvesztést kiáltanak. Impotens dolog. A lakosság jelentős része elmegy máshová, lemosta a szívükről a hazafiasság érzületét a távolban csillogó talmi arany. A helyükbe romák települnek, de további jelentős részben arabok, kínaiak, afgánok, vietnámiak, mindenki... aki amott nem fér el. Nincs erre gyógymód, nincs erre stratégia. Lezárni a határokat ostobaság, abból élünk, hogy jönnek hozzánk, részben az tartja el a gazdaságot. Megtiltani a bevándorlást nem lehet, ahogy a kivándorlást, szülést stb. sem. Örüljünk annak, hogy nekünk még ilyen szép ez az ország, ahogy szeretjük, az unokáinknak már nem nagyon marad ugyanez.
2012. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
Elmentek sokan, de kapunk helyettük félmillió új magyar állampolgárt. Igaz, ők nem ide adóznak, de legalább a fidesz mutogathatja, hogy milyen sokan vagyunk. Ha 2014-ben is megválasztják az emberek a fideszt, akkor ennek az országnak vége. Én 2014-ig várok, és ha tényleg megint a fidesz nyer, akkor én is kérek állampolgárságot egy másik országban, mert velük nem látok reményt, hogy ebben az országban valaha is emberi életet lehet élni egy nem elit családból származó diplomásnak. Szerencsére kb a világ minden részén élnek már rokonok és ismerőseim, úgyhogy annyira nem lesz nehéz kivándorolni. Egyébként gondolom ezzel most már mindenki így van. Egyszerűen nonszensz, hogy takarítással 4x annyit keresek más országokban, mint itthon diplomásoknak meghirdetett munkával. Ebben az országban már csak azok lesznek alkalmazottak, akiknek nincs más választásuk. Mindenki más vállalkozó vagy elmenekült más országba.
2012. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%

"A lakosság jelentős része elmegy máshová, lemosta a szívükről a hazafiasság érzületét a távolban csillogó talmi arany"


Már bocs, de nem azért tanulok és szívok az egyetemen, hogy utána pusztán hazafiságból épp csak enni tudjak.

2012. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!