Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit teszel ma a társadalom...

Mit teszel ma a társadalom jólétéért?

Figyelt kérdés

Becsülettel dolgozol, adózol, udvariasan szolgálsz ki, értelmes vitát folytatsz, felszeded más szemetét, rámosolyogsz az emberekre? (esetleg imádkozol, adományt adsz, jócselekedetre bíztatsz valakit?)

Segíts ott, ahol tudsz, és légy büszke rá, hogy ezzel támogatod a hazádat.


2009. júl. 3. 07:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
Hogyne meg a magadfajta cigány és zsidóbérenc miatt. Remélem rád is szorgalmasan vadászik valaki. Jobban járnál ha sebességbe tennéd az agyad, mielőtt kinyitod a szád.
2009. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok, a hetekben fejeztem be az iskolát. Próbálok tisztességes, bejelentett munkahelyet keresni, de előtte szeretnék kiélvezni pár hetet a nyárból.


Négyszer adtam vért életemben, ezzel a 12 egység vérrel talán 12 ember életét is megmentettem. Soha nem esik nehezemre egy őszinte mosollyal megtisztelni az embereket, akikkel dolgom van.

Soha nem esett nehezemre átadni a tudásom másoknak, talán ezért is vagyok ezen az oldalon, na meg mert ha utánaolvasok a kérdésekben felvetett problémáknak tovább bővül a látóköröm és a tudásom.


Próbálok értelmes vitákat folytatni, amiket mindig olyan tényekkel támasztok alá, amiket nem a szomszéd részeges pista bácsitól, vagy a nőklapja horoszkóp rovatból szedek ki, hanem hiteles forrásokból, kutatásokból, bár bevallom néha elragadtatom magam, az emberek butaságán, vagy szemétségén.


Nem dohányom, nem iszom, nem drogozom, egészséges életmódot folytatok, edzem a testem és az agyam is minden nap, mert hiszem, hogy így helyes és ezzel is példát akarok mutatni a hat éves öcsémnek és mindenkinek körülöttem.

2009. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szelektíven gyűjtöm a szemetet.
2009. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Felszedem a kutyasz...-t. :)
2010. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!