Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit teszel ma a társadalom...

Mit teszel ma a társadalom jólétéért?

Figyelt kérdés

Becsülettel dolgozol, adózol, udvariasan szolgálsz ki, értelmes vitát folytatsz, felszeded más szemetét, rámosolyogsz az emberekre? (esetleg imádkozol, adományt adsz, jócselekedetre bíztatsz valakit?)

Segíts ott, ahol tudsz, és légy büszke rá, hogy ezzel támogatod a hazádat.


2009. júl. 3. 07:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
lopom a pénzt és néha bemegyek a melóhelyemre(parlament).
2009. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ezt tettem egy darabig. Gyönyörűen meghálálta a hazám. Te vákumban élsz vagy miben????????
2009. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Bojkottálom a magyar árukat, ilyeneket nem veszek.
2009. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kérdésed visszarepített úttörő koromba:

[link]

2009. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Küldtem a fiamnak(egyetemista) 25 ezer forintot. Vettem két bucit aranyáron.
2009. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ceri ***** válasza:
58%

Nem dolgozom se fehéren, se feketén (csak itthon), segélyt sem kapok. A tartalékaimat élem fel. A hazámért annyit teszek, hogy (minimálbérért) akkor sem vállalnék állást, ha kapnék.

Mosolyogni nem sok okom van.

Ha korrekt lesz az állam, akkor talán én is ki fogom venni a részem a munkából (ha egyáltalán még képes leszek rá).

Ha nem, akkor legfeljebb éhen halok.

2009. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem vállalok el fekete munkát, és ha mégis kiderül, hogy feketén dolgoztattak, bejelentem. Tiszta munkát az elmúlt fél éven belül nem találtam (előtte munkanélküli voltam), most nem tudom, mi lesz, mert most is munka nélkül maradtam, viszont most nem kapok semmit, mert kiderült, hogy a legutolsó helyen csaltak, szóval nem az én hibám, de az én zsebemből is kilopták, ami jár. Nem dobok el szemetet, nem dohányzom, nem üttetem el magam az úttesten. Nemzetközi és hazai szinten zenében képviselem kórusommal hazámat, így talán a tehetség is kiszivárog, nem csak a sok szemét.


De amíg az ország tele lesz csaló munkáltatókkal és az emberek többsége fél fellépni ellenük (pedig kéne), addig itt ritka marad a tiszta munka.

2009. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nevelem a jövő adózó polgárát, aminek következtében itthon vagyok és kapom azt az ellátást, amiért korábban elég sokat adóztam.

Próbálok értelmesen vitatkozni, bár hozzáteszem, némely ember kihozza belőlem az állatot.

Amíg megengedhetem magamnak, addig a piacon az öreg nénitől veszem a zöldséget, a csarnokban a magyar sertést, marhát, baromfit.

Nyaralni itthon nyaralok. Ez mondjuk nem rajtam múlik, mert a férjem kap üdülési csekket, amit csak itthon lehet elkölteni, de amikor nem kapott, akkor is itthon nyaraltunk, már ha eljutottunk bárhová is.

Más szemetét nem szedem fel, de szólok neki, ha látom, hogy eldobja.

Az imádkozás nem az én világom, az adományozás tekintetében is kétségek között szoktam lenni, pénzt nem küldök (már) senkinek, de máshogyan próbálok embertársaimon segíteni. Most éppen egy kislány gyógykezelésére gyűjtöm a kupakokat.


A legújabb szórakozásom, hogy ha látok az utcán, boltban akárhol egy szomorú embert, akkor megkérem a gyerekemet (aki 15 hónapos), hogy integessünk a "bácsinak", "néninek". Ez hatásos szokott lenni, általában visszamosolyognak. Ez nagyon jó érzés. Egyébként is hiszek a mosoly erejében, nagyon sok ember hozzáállása megváltozik, ha rámosolyogsz. Próbálja ki mindenki!


Szép napot :D

2009. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudom, hogy sokatoknak nehéz mosolyognia, és annál többet ér, ha mégis sikerül. Szép napot mindenkinek.
2009. júl. 3. 16:49
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
VADÁSZOM A HOLOKAUSZTTAGADÓ ÁRPÁDRONGYOS KISNYILASOKAT, MERT ŐMIATTUK VAN VÁLSÁG!!!
2009. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!