Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem "szemétkedünk"...

Nem dávid kérdése:

Miért nem "szemétkedünk" környező országokkal?

Figyelt kérdés

pl: amikor szlovákok megverték a magyar drukkerek ok nélkül... mi miért nem csináljuk meg fordítva is?


De számtalan példa van...


2012. jún. 9. 11:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Én nem örülnék neki ha arra a szintre süllyednénk. A kormány feladata (lenne - mivel nem követem az eseményeket nem tudom, hogy teszi-e -) fellépni az ilyenek esetén.
2012. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 bumbi02 ***** válasza:
97%
És akkor mivel lennénk jobbak mint ők? Semennyivel.
2012. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg úgy gondolod, hogy minket mindenhol megvernek, meg szivatnak, közben meg mi vagyunk szentemberek, akik az ottani éhezőknek ételt osztanak?
2012. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

A verekedés után a szlovák képviselet előtt szlovák zászlót égettek, ami egy "okos" diplomáciai reakció volt, ha ezt hiányoltad...


De tudtommal a magyarokat sem azért verték meg, mert a focimeccsre mentek szurkolni, csak véletlenül provokáló kinézetük és viselkedésük volt. Biztos a játék hevében.


Gyanús, hogy ha a magyar fél normálisan ment volna oda, akkor nem lett volt semmilyen ügy.

2012. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mi MÉG nem süllyedtünk le az ő szintjükre, ami már csodának számít sajnos a mostani helyzetben. Szerintem ez így korrekt és más más országok sem cseszegetnének ezzel hogy jaj ilyenek meg olyanok vagyunk. Így is megvan az országnak a maga problémája, nem kell ilyen kis baromság miatt még jobban feszíteni a helyzetet.
2012. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

"pl: amikor szlovákok megverték a magyar drukkerek(et) ok nélkül"


Höhö, ez jó. Hát igen, a magyar focidrukkerek már csak ilyen ártatlan népség, sosem adnak okot arra, hogy megverjék őket és távol áll tőlük az erőszak fogalma, bezzeg a szlovák társaik!


"De számtalan példa van..."

Ezt a számtalan példát valószínűleg skinheadek, focidrukkerek, ultranacionalisták soraiból tudod hozni mindkét oldalról, nem az értelmes emberek köréből.

Különben ha annyira "szemétkedni" akarsz akkor hajrá, máris indulhatsz. Hogy ne keljen olyan messzire menned, javaslom a magyarországi szlovák településeket - biztos szívesen fogadnak majd.

2012. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Mert mi nem süllyedünk le idióta szlávok szintjére. Intelligensebbek és kulturáltabbak vagyunk.


Ukrajnában szemtanúja voltam a szláv barbárságnak és erőszaknak.Az egyik hátba dobta a másikat sörösüveggel az meg visszadobott székkel.És ott az ilyen mindennapos , hétköznapi dolog.Le voltam döbbenve.

2012. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert ezek szerint kevésbé vagyunk frusztráltak. Általánosítani viszont nem kéne, a szomszédos országokban sem szemétkedik mindenki a magyarokkal, és itt is vannak bőven olyan elemek, akik megtennék, ha jelentős számú szerb, román, vagy szlovák kisebbség lenne az országban.
2012. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Mert ott ezért nem kapnak semmit, de itt igen vagyis egyértelműen látszik, hogy kiket védd a kormány...


Amúgy meg a legtöbb magyarnak tőke se lenne orrba vágni egy szlovákot...

2012. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Miért nem "szemétkedünk" környező országokkal?"


Mert a környző országok azt a határontúloi magyarságon fogják leverni, azért.


Bár gondolom ez téged annyira nem érdekelne :(

2012. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!