Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor teszünk már valamit ez...

Pro Patria kérdése:

Mikor teszünk már valamit ez ellen?!

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 7. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem is, sürgősen tenni kellene valamit!!
2012. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
És ez még durvább lesz. Ma a 11. kerületben voltam és rengeteg cigány volt ott, a barátnőm mesélte, hogy poénból füstbombát dobtak az anyukájára.Csapatban járnak, megfélelmÍtik az embereket, talán őket is szétoszlathatná a rendőrség, nem csak azokat, akik ezek ellen tennének valamit.
2012. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Én már egy másik kérdésnél is megkérdőjeleztem, hogy ezek cigányok lennének, legalábbis nem mind. Amúgy meg mit lehet tenni, ha egyedül megyek, és 4-5-en hátulról rámrontanak? Mondjuk én azért többnyire óvatosabb vagyok mint ez a megtámadott srác, nem mutogatom az értékeimet, sőt nem is hordok magamnál többnyire semmi értékeset, és csak minimális pénzt, meg körül szoktam nézegetni, különösen ilyen elhagyott helyen nem járkálok ilyen óvatlanul. Én ezen kívül annyit tettem volna, hogy ha nem esek el, megpróbálok elfutni, mert ebben jó vagyok, lépcsőn felfelé is.
2012. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Próbálnak tenni ellene.Ezért van a hely bekamerázva.Az elkövetők meglesznek és felelősségre lesznek vonva.

Amúgy én sem mennék le egyedül éjszaka egy aluljáróba,még vidéken sem,nem hogy Pesten.

2012. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Sz1u ***** válasza:
54%

Megbüntetni mindet! De nem azért mert cigányok, hanem azért, mert garázdálkodtak!


"Csapatban járnak"


A gárdisták, vagy a véderősök, meg a hozzájuk hasonlók hogy járnak? Egyedül? Vagy ők is csapatban? Én még nem hallottam egy gárdista félét sem egyedül hőzöngeni, vagy masírozgatni (ill. megfélemlíteni). Csak csapatban!


Természetes emberi tulajdonság, hogy egységben az erő...


Amennyiben elkapják a Kérdező linkjében szereplő tetteseket, akkor az ő büntetésük is minősített lesz (pl. csoportosan elkövetett garázdaság).

2012. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

5.

Csak a Gárdisták mint olyanok, már nem lehetnek.

2012. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nehogy már még mi kérjünk bocsánatot, mert kimegyünk az utcára, hát mi lesz még itt?!

És hogy mit kellene tenni? Mondjuk sűrűbb rendőrjárőröket állítani, inkább erre költeni a pénzt! Vagy mi védjük meg magunkat, és ha kirabolnak, akkor "hát kérem, miért nem vigyáztál"?! Hogy írhat ilyet bárki is?


Jó lesz, hogy mostmár módosítják a btk-t, és a 12 éves kis tacskókat is le lehet csukni, ha késsel mászkálnak, és nem még mi leszünk megbüntetve, ha agyoncsapjuk, aki éjszaka betör a házunkba...


Az meg lehet, hogy nem mind cigány volt, de ha ők nincsenek, maguktól nem jutott volna eszébe a többinek ez. Ezek már gyerekkoruktól erőszakban nőnek fel, a lopást, a kiabálást tanulják el, így szocializálódnak.

És aki szerint ez rasszizmus, az költözzön egy Debrecen melletti kis faluba.

2012. jún. 7. 21:34
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves Sz1u!


"Én még nem hallottam egy gárdista félét sem egyedül hőzöngeni, vagy masírozgatni (ill. megfélemlíteni). Csak csapatban!"

- A különbség csak az, hogy én még nem hallottam, hogy öreg néniket raboltak volna ki, vagy nőket erőszakoltak volna meg.

Továbbá ok-okozati viszony van közöttük.

A párthadseregeket mélyen elítélem, így a gárdát is, de egyre inkább azt látom, hogy ebben a helyzetben már inkább ők, csak valami legyen, mert kezelhetetlen másképp.

Egyszer ültem egy buszon, ahol egy ilyen gané alak szállt fel, felkiabált, hogy "van fent gárdista?", majd mikor nem látott, elkezdett dorbézolni.

Szóval én már azt mondom: amíg embervér nem tapad a szervezet kezéhez - legyen.

2012. jún. 7. 21:39
 9/18 Sz1u ***** válasza:

21:33


"Csak a Gárdisták mint olyanok, már nem lehetnek."


Lényegtelen, hogy milyen formációban szerepelnek. Ha a nevük elé tesznek egy "Új" szót, attól még ugyanazok...

2012. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Aki szerint pedig meg lesznek a garázdák, és a térfigyelő kamerák valóban érnek bármit is, az nem ebben a világban él...
2012. jún. 7. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!