Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lett ilyen érzékeny a...

Mitől lett ilyen érzékeny a FIDESZ antiszemitizmus-ügyben?

Figyelt kérdés

Valaki beszólt az utcán Schweitzer József volt országos főrabbinak, hogy utálja a zsidókat. Én sose mondanék ilyet, és én is elítélem, hogy ilyesmi előfordul. De hát előfordul sajnos, vele is, mással is, és nem csak a zsidósága miatt szólhatnak be valakinek, hanem pl. azért, mert kövér, túl sovány, furcsa a ruhája stb. Na erre jött másnap a kormány nyilatkozata, amiben élesen elítélték az inzultust, ma pedig Áder köztársasági elnök intézett ez ügyben nyílt levelet az ország népéhez, amit drámai hangon egy sajtótájékoztatón ismertetett. Nem reagálták egy kicsit túl ezt az eseményt? Különös tekintettel arra, hogy korábban sose voltak ilyen érzékenyek.


[link]



#Áder János #Schweitzer József
2012. jún. 6. 21:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Abból még nem volt népirtás, hogy valakit azért lenéztek volna, mert pusztán kövér vagy ilyesmi.
2012. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Mara Acoma ***** válasza:
20%
Volt népirtás? Hol?? Kamu... mese...
2012. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Azért a holokausztot tagadni primitívség.
2012. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Mara Acoma ***** válasza:
33%
És bizonyíték nélkül hinni? Szerintem ebbe ne merüljünk bele...
2012. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Ezért:

[link]

[link]

És igen, túl reagálta. Korábban azért nem voltak ennyire érzékenyek, mert magyar lobogó alatt, hős fülkeforradalmárként tudtak csak ekkora hatalmat szerezni.

Egyéb kérdés?

2012. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Pro Patria ***** válasza:
38%

"Abból még nem volt népirtás, hogy valakit azért lenéztek volna, mert pusztán kövér vagy ilyesmi."

- Viszont azért igen, mert magyar... Nem is egyszer.

És akkor a többi népirtást - amely adott esetben még nagyobb is volt a holokausztnál - nem is említettem.

2012. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

csúnya dolog ami történt,hisz nem szép dolog beszólogatni de nem értem miért rakták be a híradóba meg mitől indultak be ennyire a fejesek

ha engem vagy titeket szanaszéjjel véresre vernek a kutyát sem érdekli

2012. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Mara Acoma ***** válasza:
31%
Ez kellett nekünk... Cigányok vezetik az új, zsidó Magyarországot... ööööö Izraelt.
2012. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Ozmium42 ***** válasza:
53%

A kérdést úgy kellett volna feltenni, hogy "Milyen országban élünk?!"


Naponta pocskondiáznak, vernek, aláznak, gyilkolnak magyarokat. Soha senki le sem sz*rja. Beszólnak egy zsidónak ÁLLÍTÓLAG (ki látta? ki hallotta?), máris elhatárolódás, nyilatkozatok kormány szinten, köztársasági elnöktől és a három legnagyobb történelmi egyháztól. minimum 4-5 műemlékrongálást tudnék kapásból felsorolni, amit a közelmúltban magyarok ellen követtek el, semmi elhatárolódást, felháborodást nem hallottam az ügyben. Egy szót sem! Nem hogy kormányzati és összvallási elhatárolódást! Ezzel szemben 2 zsidók elleni rongálás, az is már az előbbiekre válaszul, ebből az egyik gyanúsítottja BÖRTÖNBEN VAN! A Horthy szobrot vörös festékkel leöntő Dániel Péter büszkén felvállalta, hogy ő volt, mégis ismeretlen tettes ellen nyomoz a rendőrség, de jobb lenne, ha nem is nyomozna, mert megbüntetve úgy sem lesz senki. Inkább csukjanak le valakit találomra a zsidó temető meggyalázásáért, annak még talán nincs gyanúsítottja.


A magyarok meg csak hagy pusztuljanak!

2012. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
Azért én nem nevezném magyarok ellen irányuló népirtásnak, ha szlovákiéban megvernek egy trianonos pólós gyereket...
2012. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!