Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ez a sok rinyálás/so...

CMD kérdése:

Miért van ez a sok rinyálás/sopánkodás?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az okát én is tudom. Az elégedetlenség, ez világos.


Na de mi a célja? Mi az értelme? Mit ér el vele akárki is, hogy ide leírja a nyűgét? Főleg, ha nem csak egyszer, hanem többször is.


Változott már ezzel valami? A cselekvéssel igen, azzal változott. De a nyavalygással?


Mert nem azt lehet olvasni, hogy "gyertek ide meg oda, tüntetünk ez meg az ellen." Ezt nem, hanem inkább, hogy "így szar, úgy szar, ez a hülye, az cseszte el."


Egyébként vette már akármelyik nyekergő a saját kezébe a sorsát valaha?


Tényleg nem értem, hogy mi értelme ennek az egésznek.


2012. jún. 6. 19:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Miért van ez a sok rinyálás/sopánkodás?"


Pótcselekvésnek, önigazolásnak és időtöltésnek egyaránt kiváló.


"Na de mi a célja? Mi az értelme? Mit ér el vele akárki is, hogy ide leírja a nyűgét?"


Propagandát fejt ki, ha párttag. Ha nem párttag, akkor pedig szórakozik. Úgy érzi, hogy csinált valami fontosat. Vagy csak jólesik neki, hogy egy csomóan egyetértenek vele.


"Mert nem azt lehet olvasni, hogy "gyertek ide meg oda, tüntetünk ez meg az ellen.""


Szerinted a tüntetés cselekvés? Megoldás? Nem, a tüntetés nyavalygás, csak látványos keretek között.


"Egyébként vette már akármelyik nyekergő a saját kezébe a sorsát valaha?"


Soha. A GYK politika rovat rendszeres sopánkodói kb. úgy oszolhatnak meg, hogy 1/5 pártaktivista, 4/5 lelkibeteg.

2012. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Majd ha saját magadat kell eltartanod vagy a családodat, és már nem anyuci meg apuci fog eltartani, akkor majd megérted... Szánalmas.
2012. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!