Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a cikk igaz?

Nem dávid kérdése:

Ez a cikk igaz?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 2. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

"Németországban közel félmillió, nálunk kilencvenezer forint a havi átlagkereset."

Már az első mondattal is van egy gond: a minimálbér 93 ezer ft, az átlagkereset ennél azért több.

2012. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2004es cikk...
2012. jún. 3. 00:22
 3/7 medve5 ***** válasza:
95%
Ez a szomorú valóság!!!Több helyen dolgoztam külföldön és igaz,hogy csak fele annyit kerestem ,mint egy német vagy angol melós,mégis sokszorosa volt az itthoni fizetésnek.Ha nem dolgoztam volna külföldön nem lenne lakásom.
2012. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Te hol élsz barátom??? Ezzel mindenki tisztában van. Ezért mennek a fiatalok külföldre dolgozni. Erre a drága kormányunk kitalálta most a héten, hogy a pályakezdők fizetése csak a minimál 80%-ka lesz (évente +5%)m és így több cég tudja majd őket alkalmazni. Persze német és uniós mintára... Csak ilyenkor nem veszik számba, hogy a német minimál 80%-ka háromszor annyi, mint a magyar minimál!

Szégyen ami itt folyik. de már előre látom, hogy 2 év múlva is ugyan ezek a hülyék, vagy az elődjeik lesznek ismét hatalmon -,-'

2012. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
El lett adva az ország (nem csak a miénk), most már mindenki azt csinál, amit akar.
2012. jún. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Én hét évet húztam le külföldön(Németország)!Tavalyi adatot tudok neked közölni,én hétfőtől vasárnapig melóztam(hétfőtől szombatig napi 12 óra vasárnap 8),kaptam egy hónapra kb 1200 eurót!A német akivel dolgoztam hétfőtől péntekig nyomta(hétfőtől csütörtökig 8 órát pénteken 6-ot),néha bejött szombaton is de az nagyon ritka volt,és neki így volt 1800-1900 euró környéke!De amíg én a belemet is kidolgoztam neki nagyon nyugis munkái voltak,de hát az élet ilyen...
2012. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

8:21


Egyértelmű, hogy nem a vendégmunkás kapja a jobb munkát.

2012. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!