Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt olyan hogy beszámíthatatl...

Volt olyan hogy beszámíthatatlannak tettetted magadat, hogy ne vigyenek el katonának?

Figyelt kérdés

Régen a sorozás után bizony be kellett menni. Számtalan trükk volt ami arra volt hivetott hogy felmentsék az embert. Te mit próbáltál ki és bevált-e valahogyan ?


Egyik ismerősöm, úgy öltözött fel, hogy bolondnak nézzék és próbált beszámíthatatlanságot produkálni, azt mondta hogy mindenkit agyonlő a fegyverrel. Végül nem adtak a kezébe fegyvert, de elvitték. Hasonló tőrténetek érdekelnek és az hogy volt-e biztos stratégia amit ha előad az ember biztosan kikerülte a sorkatonaságot, ami kötelező volt.


2012. jún. 2. 01:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

w3dzz:


Igen, az teszi a fiút férfivá, hogy öten szivatnak egy embert, akinek amúgyis mindegy, mert "gyenge" (a valóságban meg az öt szivató egyedül nem merne kiállni az áldozattal).

2012. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
vicc...
2012. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom farigcsa te mindent tudsz a honvédségről mert láttál kívülről 1 laktanyát. Az a nézet a vicc amit te és hasonszőrű társaid képviselnek.
2012. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Nézd!Semmi bajunk egymással,csupán eltérő a véleményünk.Ha azt hitted h attól vagy férfi,hogy ott pár torz lelkületű emberszerű lény gonoszkodott veled akkor sztem tévedsz.Zömmel a leggyávább emberek keménykednek,így leplezik,kompenzálják a frusztráltságukat.Meg bizonytalan énképüket eképp próbálják erősíteni.Engem nem a katonaság tett férfivá.....Sokan attól lettek szorongó felnőttek,mert keresztülmentek ezen a trágyán,ami időpocsékolás is volt ugyebár.
2012. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Közel 10 évig voltam katona,nem gonoszkodott velem senki,én se mással.A honvédelem területén is éppúgy előfordul alkoholista,flusztrált,idegbeteg ember mint a civil életben.
2012. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Ez igaz.Ám nekem ettől még nem szimpatikus ez a katonásdi...

Ugyanakkor én is hányok a női frizurás 18 éves nyál kisfiúktól,némelyikre talán tényleg ráférne a sereg..... :)

2012. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

Engem szó szerin vittek!

Annyi semmirekelő identitászavaros barmot nem láttam sem előtte,sem utána,pedig már vagyok 45 felett.

Az a 18 hó csak el lett "KÚRVA" az életemből és nem kaptam érte semmit.Sokkal hasznosabb dolgokat is tudtam volna okozni az idő alatt./Ez az én véleményem a tapasztalataim alapján,és még csak meg se próbálja egy okostojás megmagyarázni,hogy ez nem így van!/LEGALÁBB IS NEKEM/

2012. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Elhiszem
2012. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Van aki jól éli meg van aki rosszul a sorkatonai szolgálat idejét.Nagyban hozzájárul az egyén hozzá állása és IQ szintje miként fognak viselkedni vele az elöljárói,de ez a civil életben is így van csak főnöknek hívják nem főhadnagynak.
2012. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
65%

ismerek olyat, aki eljátszotta a bolondot, h ne sorozzák be. sikerült neki. ez a rendszerváltás előtt pár évvel történt.


amúgy nő vagyok, és viszonylag fiatal, tehát a kortársaim sajnos nem tudnak ilyen sztorikkal szolgálni.

viszont néhány korombelire igencsak ráférne egy kis kiképzés, h ne ilyen lenyalt hajú félbúzák legyenek...

2012. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!