Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznál a Zöld baloldal pártra?

Szavaznál a Zöld baloldal pártra?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 21:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%

"Kommunizmus ide vagy oda azt nem lehet megvalósítani az a rendszer csak papíron létezett és ameddig emberek élnek a Földön addig csak papíron fog létezni."


Ne hazudjál!

2012. jún. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy rájuk szavaznék.

Amúgy az a nő tényleg elmebeteg. A férjéről nem is beszélve...

2012. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is leginkább egy nemzeti liberális pártra szavaznék mint egy elöző kommentelő.

A környezetvédelem jó dolog és támogatom de ugye azt is csak ésszel.

A baloldalisággal általában együtt jár az erősebb szociális háló amit én a gazdaság erősítése mellett némileg leépítenék.

Értsd: kisebb, takarékos állam, alacsonyabb adózás és mellette öngondoskodás erősítése, akár némileg kényszerítve(mondjuk hogy ő választja meg hogy mibe de szabadon takaríthat meg és ezeket a PSZÁF szigorúan ellenőrzi).

Mert katasztrófa hogy most a fizetésünk kb 70%-át elvonják(áfával) és pontosan tudjuk hogy a nyugdíjkorhatár úgyis ki lesz tolva vagy talán el is törlik mire odaérünk! Magyarán a semminek fizetek egy kalap pénzt!! Nem mellesleg az "állami megrendelések" a legnagyobb kifizetőhelyek! Csak laza tippeléssel is évente százmilliárdok folynak ki a magasabb árak miatt!

2012. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. L20
2012. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem, én egy szélsőjobboldalira szavaznák.
2012. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem. Én egy olyan pártra szavaznék, amelynek az emberei azon túl, hogy betartanák az ígéretüket, képesek lennének racionálisan gondolkodni, és nem ilyen elvetemült, szélsőségesen idealista, a valóságtól teljesen elszakadó foteltudósokból állna a párt.
2012. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem, én egy szélsőjobboldalira szavaznák.



38F

2012. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!