Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már csak 5-10 év kell a...

Már csak 5-10 év kell a boldogsághoz?

Figyelt kérdés

Orbán Viktort lesújtja a magyar fiatalok elvándorlása, ahogy a tegnapi tévéinterjújából kiderült. Bár a választási kampányában azonnali boldogságot ígért (kéthetes határidőkkel), most már csak 5-10 évre teszi az érdemi javulást. Most akkor hogy van ez? Szerintem ez a teljes kudarc finom beismerése. Már ígérni sem mer belátható időtávra semmit.


Ez a cikk a teljes interjúval foglalkozik, de én csak ezt az egy kérdést emeltem most ki, mert nekem leginkább ez szúrt szemet:


[link]



2012. máj. 31. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra emlékszem,hogy 40 évvel ezelőtt is azt mondták,hogy még 5-10 év.Nem szabad már ezt komolyan venni.Politikusok sűrűn szeretnek ilyeneket mondani.
2012. máj. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ok, akkor üzenem neki hogy majd 5-10 év múlva haza költözünk!
2012. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor is hazaköltöztök, ha netán akkor már nem ő lesz a miniszterelnök?
2012. máj. 31. 08:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
20 éve kell mindig 5-10 év... Olyan ez, mint az olajkészlet, ami 30 éve 40 évre elég.
2012. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért én úgy emlékszem, korábban ennél bátrabban mertek ígérni.
2012. máj. 31. 08:05
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nos a "politika" manapság csak a nép hülyitése! Az egész arra megy ki hogy még mennyit bört tudnak lenyuzni a "munkás osztályrol". Kiváncsi volnék hogy pl miért kellet az üzemanyagdrágitás mikor se a környezö országokban se a világ piac nem adot rá okot! Lesujtja?? Na hogy ez mekkora troll-ság! Erre megy ki az egész!Tessék egy video link ami segit megérteni hogy mi is történik. Elöre közölném ez nem "nép lázitás" csak informácio átadás de az első fél ora választ ad sokmindenre a többi meg már csak "vágyálom". http://www.youtube.com/watch?v=JcbMW5Y5HxY
2012. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a nagybátyám mondta mindig:"Ha jól akarsz élni fiam és el akarsz érni valamit az életben azt nem Magyarországon fogod mivel ott nem tudod"

Amikor ezt a mondatot mondta akkor még Kádár rendszer volt.Ennek ellenére még mindig ugyanezt mondja.Ő Kanadában él már régóta.Még anno a határon szökött át.

2012. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát itt tényleg csak kínlódni lehet.
2012. máj. 31. 09:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem bele hal a bánatba,hogy ennyi életerős fiatal kisurrant az országból.Még 5-10 év? Ha ő marad a trónon,akkor biztos így lesz.
2012. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
OV hóbortos kicsit.
2012. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!