Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg fog oldódni valaha a...

Meg fog oldódni valaha a cigánykérdés Magyarországon?

Figyelt kérdés

Meg fog oldódni valaha a cigánykérdés Magyarországon?

Itt lakom Borsod megyében és egyre jobban utálom a cigányokat mert bandába járva kötözködnek,folyton cigit kérnek és a magyarokat csak fa***opó parasztoknak hívják.

Nem beszélve arról hogy 70-80 éves idős emberekhez törnek be pár száz vagy ezer forintért,utána pedig megverik őket,vagy néha még meg is ölik őket.

Miért nem tudják ezt a helyzetet megoldani?

Orbán Viktor azt mondta hogy nincs cigány bűnözés...

Ha szerinte nincs akkor költözzön ide pár hétre...


(Régen volt egy aránylag normálisnak mondható cigány haverom de most már teljesen kifordult magából,cigányokkal bandázik az utcán,belekötnek a magyarokba.

A facebook-on meg olyanokat írogat hogy pusztuljanak meg a parasztok egytől egyig.)

Sokat romlott a helyzet az elmúlt 10 év alatt.

És még sorolhatnám reggelig.



2012. máj. 30. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt #9 válaszoló!

Ez csak azért van így, mert a magyarok nem "hátba támadós" nép.

Hogy ezt, hogy értem? Úgy, hogy a százból az az egy magyar, nem fog kötekedni 5 cigánnyal, tehát abból az következik, hogy az az ÖT cigány kötött bele.

A cigány becsület, meg nem ér "olyan" sokat, mert én is balhéztam már cigánnyal, addig nem volt semmi amikor ő ütött engem, De mikor szerencsétlennek, bevertem egyet és kifeküdt rögtön hattal néztem szembe.(pedig előtte azt mondták, hogy nem szólnak bele)

Mondjuk azt is észrevettem, hogy ha 3 magyar megy az úton és 6-7 cigány akkor érdekes módon nem csinálnak semmit, pedig ők még mindig többen vannak.

Meg az, hogy 100 magyarból egyet összever 5 cigány akkor nem történik semmi? Azért Ne nézz le Minket Magyarokat. Hidd el, mi is összetartunk, csak épp annyiban különbözünk , hogy nem bandába vagyunk kemények hanem egyedül is verekszünk.

Az osztályomban is így van, ha egyedül van akkor jó fej meg lehet vele normálisan beszélni de mikor még ott van 3-4 "tesója" akkor teljesen kifordul magából és azt hiszi övé a világ meg, hogy legyőzhetetlen.

Jó az beismerem, hogy a magyarok is bűnöznek, de ritkán ölnek meg egy tehetetlen idős bácsit/nénit.

Azt is beismerem, hogy nevetséges, mikor egy magyar márkátlan cipőben, vagy ruhában járkál vagy az, hogy nem boltban vesz magának ételt, italt hanem hoz magával otthonról, DE mit tudjon csinálni szegény mikor a szülei dolgoznak(általában mindkettő, rosszabb esetben csak az egyik) és így is alig tudják fizetni a nektek nevetséges összegű villany, gáz és egyéb számlákat. Ha megnézitek, a segély több mint egy átlag dolgozó magyar család havi fizetése. Plusz az önkormányzat biztosít házat is.

(Bocsánat, ha az utóbbi sorok elég személyesek lettek, de sajnos ezt tapasztaltam.)

2012. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"a magyarokat csak fa***opó parasztoknak hívják"

A k**va anyjukat! El lehet innen tűzni, ezt az országot pedig MAGYARországnak hívják, nem cigánytelepnek! De most nem?

Orbánka meg jöjjön ide, nézze meg, hogy mi van itt, igazad is van! Tőlünk veszik el a pénzt, lassan már meg sem tudunk élni, azok a büdös dagadtak meg itt mennek részegen, és lopják a bodzát.

Most, ahogy olvasom az utolsó mondatodat, jut eszembe, hogy nekem is mennyi bajom van velük. Például az iskolában nem lehet elmenni a folyosón anélkül, hogy egy kis taknyos kölyök el ne akarná tőlem venni az iskolatejet. Azokat még elküldöm a p*csába, de amikor a nagy 18 éves szamár (általános iskolában 6.-os!!!) nekemjött, azoknak nem nagyon mertem volna hozzájuk szólni, de volt már, hogy leordítottam, (amikor maga volt persze), és hozzám se szólt. Csak csordában nagy a képük.


És még idézem a 9. válaszolót:

"Ha 100 magyarből 1-et összever 5 cigány akkor a többi 99 magyar semmit sem fog csinálni.


Ha 50 cigányból 1-et összever 30 magyar akkor a többi 49 cigány segíteni fog az összevert cigányon.

"


Ez nem teljesen igaz, vannak összetartóbb magyar "részek".

2012. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Ez igaz!

Az a sok rohadt cigány, az iskolák is tele vannak velük!

Kéne Magyarországra egy cigánygyűlölő anders behring breivik aki az összeset kiirtaná!!!

Meg itt van az hogy az már rasszista aki cigányt mond "roma" helyett!

A "roma" az hülyeség!

Az összes cigányt kikéne rakni egy lakatlan szigetre, de olyanra ahol se fa se fű se semmi csak homok, mert a fából tutajt építenének és hazajönnének!

2012. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát cigánybűnözés van, és lásd a magyar lányok is lepaktálnak velük, közösülnek velük, gyerekük lesz tőlük és még csak nem is szégyellik magukat. Olyanokkal jönnek össze akik lopnak csalnak hazudnak ahogy az imént leírtad. Mikor meg azt mered mondani hogy egyáltalán nem természetes dolog ha a két fajta keveredik, akkor már te vagy a rasszista. Mert ugye nem cigányozhat a magyar, de a cigány már magyarozhat. Szerintem mindenki maradjon meg a saját fajtájánál.


Orbánt meg eleve nem érdekli az egész, ők csak kaszálnak, Isztambulban, Indiában meg mit tudom én hol nyaralnak az elnökökkel és úgynevezett "kapcsolatokat" alakítanak ki külpolitikai küldetés néven, itthon meg ölik egymást az emberek. Egyszer megpróbáltam facen leírni mindezt amit a külpolitikai lépéséről gondolok, hiába nyomtam az entert nem vitte be a kommentek közé, fáj nekik az igazság.

2012. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A "cigány összetartás"-ról:

Ne felejtsük el, hogy egy utcában 50 közül 35 rokon, a maradék pedig ivóscimbora. Így könnyû összetartani!

2013. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!