Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy szinten a Fidesz-KDNP és...

Egy szinten a Fidesz-KDNP és az MSZP?

Figyelt kérdés

[link]


Ez létezik?:O


2012. máj. 30. 17:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem csodálkozom ha így van.
2012. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
A határon túl élő 5 millió magyart a közvéleménykutatók szerintem nem mérik.
2012. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

de abból az 5 millióból eddig alig a tizede szerzett állampolgárságot, tehát szavazati jogot.


másrészt ott is megosztottak az emberek.

2012. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
17%
Nem létezik... Szerintem csak azok hangosak akik elégedetlenkednek, az időközi választásokat még mindig a Fidesz nyeri.
2012. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 CMD ***** válasza:
28%

1000 főt kérdeztek meg, EZER embert. Azt hiszed ez számít valamit is?


De legyetek csak ebben a hitben, nagyobb lesz a megdöbbenés 2014-ben. :)

2012. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem értettem ezeket a közvéleménykutatásokat.Hol kérdezik meg az embereket?Csak mert közel sem mindegy.
2012. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%
Igen számít ugyanis minden reprezentatív felmérést kis mintán készítenek.Ebben az ezer emberben a társadalom minden rétege benne van az ország minden pontjáról.Ez a kis minta pedig ha nem is tökéletes pontossággal de megközelítőleg tükrözi a társadalom véleményét.Persze előfordulhatnak nagyobb bakik,tévedések mint ahogy volt is rá példa de ezek azért elenyészőek.
2012. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 CMD ***** válasza:
17%

"Ebben az ezer emberben a társadalom minden rétege benne van az ország minden pontjáról."


Erre mutass már valami idézetet a cikkből. Mert ennyi erővel ugyanolyan súlyú, ha azt mondom, hogy ez egy rendelt felmérés volt, vagy pedig később az eredményeket írták át, hogy kedvezőbbnek tüntesse fel az MSZP-t.

2012. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem, hogy egy hónap alatt a Fidesz 6%-ot esett, az MSZP meg 6-ot nőtt.Vagy lemaradtam valamiről?
2012. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
CMD: egy közvéleménykutató cég tisztában van vele mi a reprezentatív mintavétel, nem kell ezt állandóan leírogatniuk, természetesen így kutatnak. De azt sajnos tényleg nem szabad elfelejteni, hogy magyar kutatócégekről van szó... Nálunk meg senki sem a független hiteles információiról híres.
2012. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!