Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán most e héten, milyen...

Orbán most e héten, milyen levélre pocsékolja az adófizetők pénzét a postán?

Figyelt kérdés
Megkérdezi hogy jó e az unió, vagy jól kormányoznak, örülünk e már a ki tudja hányadik adónak? stb. stb. stb.
2012. máj. 30. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmondhatod a véleményed. Neki. Úgy anyázol ahogy akarsz. Hát nem ér ez meg neked 60Ft-ot?
2012. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem ő olvassa el, hanem diákok, amin nem x van igen, nem nél az kuka.
2012. máj. 30. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Kompetenciára+ mellé egy kis közvélemény kutatás gyereknek és szülőnek én ma írtam, ma kaptam meg.
2012. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Theorba ***** válasza:

Csak a Kubatov lista kiegészítésére van szükségük.


Hogy "képben legyél":

http://www.youtube.com/watch?v=kCMhmdD96wY


Egész komolyan.

2012. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kubatov-lista... Ugyanmár... Ha az lenne a legkomolyabb adatgyűjtemény az emberekről, akkor itt öröm és boldogság lenne...
2012. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Theorba ***** válasza:

Előttem szólóhoz:

A Kubatov lista itt mint szimbolikus, és KÖZÉRTHETŐ gyűjtőfogalom szerepel, mintegy perspektívát nyitva mindazon törvénytelen adatgyűjtésekre, amelyekről még csak tudomást sem szerezhetünk.

2012. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom mint a választáskor...rárajzolok egy nagy f*szt és visszaküldöm!
2012. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta.Először meghozza a törvényeket,szét ba@@a az országot,majd több százmillióért megkérdezi,hogy tetszik-e,és mi a javaslatod.Én részemről egy hatalmas se@@et fogok rárajzolni,de jó szőröset és azt küldöm neki vissza.
2012. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!