Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mit gondoltok kedves...

Erről mit gondoltok kedves jobbikosok?

Figyelt kérdés

A jobbik vallást akar erőltetni az emberekre.Betiltaná a polgári esküvőt , a válást ,büntetné az ateizmust.Ez a párt komolyan fundamentalistákból meg őrült fanatikusokból áll?

Porba tiporja az emberi jogokat!


Akik nem vallásosak azok mind disszidálásra kényszerülnek mert "osztály ellenesek"?


A "c" típusú problémát megoldaná a jobbik afelől semmi kétségem.Na ,de vissza fele fejlődni?A történelmet megismételtetni és diktatúrába taszítani egy országot?Szerintem ez nem oké.


Erről mi a véleményetek kedves jobbikosok?



2012. máj. 28. 11:22
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
4%
Nem vagyok sem emeszpés sem fideszess, se semmi, csak egy definíció szerinti idióta divatellenzéki, aki egyenlítő bloggot benyeli:D
2012. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
62%

a holokauszt tagadása nem is folyhat, mivel büntetik azt

az istentagadás és a melegek propagálása viszont egyre erősebb korjelenség

2012. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
82%

"az istentagadás propagálása viszont egyre erősebb korjelenség"

Mondhatnál rá példákat.

2012. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
23%
nézd meg, milyen műsorokat néz a lányod a viván és az mtv-n, és akkor majd rájössz..
2012. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a Jobbik nem jó párt viszont Magyarországon nincs más út, én is sajnálom, de ez van! Bár én nekem nincs félni vallom Magyar vallásos gyermek vagyok.
2012. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
81%

"Jaj minek mondjon példákat könyörgöm?Minek kérdeztek vissza?Ez ilyen zsidó szokás?Ha nem tudtok mit mondani akkor megpróbáljátok kifordítani a kérdezőt?

Annyira szánalmas egy emberfajta vagytok.

Aki bánt titeket az rasszista.

Akinek az országát le akarjátok rohanni a pénzükért az terrorista.

Amire nem tudtok választ ott arrogánsan visszakérdeztek.Ezek vagytok ti,erről lehet megismerni titeket,nem az orrotokról. "


Elnézést kérek, hogy visszamertem kérdezni. Tudod az "istentagadásnak" és "istennek", mint fogalomnak annyi jelentése van, ahány ember létezik, mindenki mást ért alatta. Ezért szükséges némi konkrétizálásra, mert akár egy keresztényt is tekinthetünk istentagadónak, mert nem hisz pl Visnuban. Vagy ott van például az evolúció és az ősrobbanás elmélet, ami gyakran felmerül az ilyen vitákban, pedig az is csak maximum a bibliai teremtésmítosznak mond ellent, Isten létezését nem zárja ki.


Mellesleg nem vagyok zsidó, viszont azon gondolkozz el, hogy mennyiben különbözöl a nácit kiáltgató ellenségképedtől, úgy, hogy boldog-boldogtalan frusztráltan lezsidózól.


"nézd meg, milyen műsorokat néz a lányod a viván és az mtv-n, és akkor majd rájössz.."

Viván, mtv-n Dawkins, Nietzsche ateista nézetei mennek 24 órában? Ha neked és a jobbiknak az erkölcstelenség propagálásával van bajod, akkor az ellen szóljatok fel, mert attól, hogy valaki hisz vagy nem hisz semmivel sem lesz jobb vagy rosszabb ember. Minden második börtöntölteléknek kereszt lóg a nyakában, néha még esténként el is mormolnak egy imát, de ahogy láthatod rajtuk nem sokat segített a vallás.

2012. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 Dick Esmen ***** válasza:
77%

"Jaj minek mondjon példákat könyörgöm?Minek kérdeztek vissza?Ez ilyen zsidó szokás?"


Nem mondod komolyan,hogyha tőled bizonyítékot vár valaki arra amit mondasz akkor az zsidó?

2012. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Se én, sem az élettársam nem vagyunk megkeresztelve. Ez miért volna baja bármelyik pártnak is? Talán azért mert nem "adakozunk" a korrupt egyháznak, vagy mert nem lesz templomi esküvőnk, és így nem fogunk sok-sok ezer ft-t fizetni a papnak ha összeesket minket? Ohh...
2012. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: jól látod a dolgokat, nem is tudod mennyire. ha valaki venné a fáradtságot, hogy utánanézzen a magyar keresztény egyházak pénzügyi dolgainak, végre kinyílna az emberek szeme.
2012. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Tudom én hogy jól látom a dolgokat. El sem hiszitek hányan megszólnak azért mert nem vagyok megkeresztelve, de ez nem engem minősít, hanem őket. Én ugyanis soha nem kérdeztem hogy te miért vagy megkeresztelve? Ha nagyon kötekednek velem, annyit válaszolok, hogy a szüleim már csecsemő koromban tisztelték a szabad valláshoz való jogom.
2012. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!