Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek az LMP-t?

Figyelt kérdés
És miért mondják, hogy LMP=SZDSZ? Értelmes válaszokat szeretnék kapni, zsidózás=nem értelmes!
2012. máj. 25. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert nem ezt a stílust ígérték. Egy szolíd politikai hangot, másfajta politikát. Erre ők a legvéresszájúbb utcán demonstrálók, botránypolitizálók, már az egykori SZDSZ-t is felülmúlják.

Nem utálnák az emberek őket, ha így kezdték volna. De pont azt a stílust szúrták hátba, amit bennük reméltek a támogatóik bevezetni a magyar politikába.

Megmutatták, igen, lehet más a politika, azaz lehet még visszataszítóbban is művelni.

Én speciel a Schiffer András féle stílust szerettem, de az már a múlté.

2012. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Nyomorék banda, az ártatlan fejű, farmernadrágos image-ükkel pár száz ezer szavazatot és pár száz milkát zsebre vágtak, de kormány ellenes tüntetéseken, és szélsőségesezésen kívül másban nem nagyon jeleskednek.


Nagy humán jogvédőként reklámozzák magukat, pedig pont, hogy az egyszerű embereket veszik semmibe.


Hosszabb cikk: [link]


Jöhet a lepontozásom (habár a kérdésre válaszoltam)

2012. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%

Mert egy semmirekello banda.

Nem a fő problémákkal foglalkoznak, hanem a melegekkel meg a romakerdest is úgy állítják be mintha nem létezne vagy ha igen akkor is mindenki hibás csak a romák nem.

Undorító volt, ahogy a romáknak Gyongyospatan puncsoltak meg ahogy menekítették őket, legalábbis ok ezt állították, h mentesíteni kellett....vicc az egész párt.

2012. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem tudták igazán megcélozni azt a réteget, amelyikből kitevődhetne a szimpatizánsaik rétege. Én nem jöttem rá, melyik korosztályhoz beszélnek, melyik politikai oldalhoz tartoznak, nem igazán érzem, hogy zöldek, hogy környezetvédők, pedig nagyon sajnálom, mert sokszor nagyon értelmes meglátásaik vannak, de nem áll mögöttük segítő bázis.
2012. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Dehát a Jobbikosok is zsebrevágnak havi egy milliót! Vona Gáborból nem nézem ki, hogy megélhetési politikus, de sokakból igen.


Az LMP meg a Fidesz korrupcióját próbálja megakadályozni mostanában, romákkal meg melegekkel nem is foglalkoznak. Amúgy én sem rajongok értük, de ha nem vagyok idegengyűlölő, akkor kire szavazhatnék, vagy kiben reménykedhetnék?

Nem veszekedni szeretnék, nagyon el vagyok keseredve.


Utolsó: Kire szavaz, aki baloldali?

2012. máj. 25. 22:31
 6/20 anonim ***** válasza:
9%

Ezért:

LMP=SZDSZ

2012. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%

Mert liberális moslék.


röviden, tömören

2012. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán érzem a "liberális moslékot". Most nem látom az igazi liberális pártot, pedig nagyon hiányzik. Minden normális országban van liberális párt, egy alapvetően fontos politikai nézet. Legalább olyan fontos, mint a konzervatív oldal, meg a szociális oldal. Egy normális emberben meg alapvetően van bizonyos mennyiségű szabadelvűség, szabadságvágy, azaz liberalizmus, hagyománytisztelő konzervatívizmus és szociális igazságvágy is, csak más-más arányban. Akiből valamelyik hiányzik, az valószínű kicsit fogyatékos, vagy nem is érti, miről van szó.
2012. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5%
Mert liberális. Vagy szerinted ez nem elég ok?
2012. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mai magyar társadalmat alkotó egyének nagyon jelentős része sötét, mint az éjszaka...
2012. máj. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!