Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti tényleg visszasírjátok a...

Granulátum kérdése:

Ti tényleg visszasírjátok a Horthy-korszakot?

Figyelt kérdés

Most arról nem is szólok, hogy mi volt a prolik meg a zsidók sorsa, de egybe gondoljatok bele: megbecsült középosztálybeli ötvenévesek vagytok, aztán találkoztok egy nyikhaj húszéves grófocskával és föveget levéve kéne előtte hajlonganotok.

Asszem Torockai büszke az egykori csendőrőrmester nagyapjára, de arra nem gondol, hogy a nagyfater csendőrőrnagy nem lehetett volna.

Nem értem, ha visszajönne az a rendszer, akkor néhány(tízezer) rajongóját úgy vágnák vissza az ekeszarv mellé, hogy csak úgy nyekkennének.



2012. máj. 21. 21:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na a hozzád hasonló idiótákból nem kérünk! Irány Anglia te tudatlan barom!
2012. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a fél ország ki fog költözni a szélsőjobb és a Horthy-féle debilek miatt! Nem veszed észre "kedves" utolsó hogy aki csak teheti az húz el ebből a sz@r országból?
2012. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Pro Patria ***** válasza:
46%

"Nem olvastam végig minden dicsőítő írást. De akik ezeket írják,azok nem éltek abban a korban."

- A Horthy-korszak 70 éve volt. Ahhoz, hogy emlékezhess is rá, minimum 15-17 évesnek kellett volna akkor lenned. Te, kedves 64%-os válaszoló, 85-90 éves vagy? Nem hiszem, hogy 90 évesen itt üldögélnél az internet előtt. Amit te írsz, képmutatás. Én viszont olyanoktól írtam, amit írtam, akik éltek is akkor, és az utána lévő Rákosi-, majd a Kádár-rendszerben is.


"Horthy pedig azért "mentette" meg a pesti zsidóságot,mert figyelmeztették,hogy ha nem teszi,háborús bűnösként fogják kezelni."

- 64%-os, megírtam már, hogy ez ökörség. Véletlen, hogy Horthy nem engedte a németországi zsidótörvényeket idehaza bevezetni? Véletlen, hogy a deportálásokat elindító Sztójay-kormányt csak a német megszállás nyomására állíttatta fel? Véletlen, hogy annyi zsidó rótta le neki a háláját száműzetésében?


ma 13:17-es

"Azt miért kéne visszasírni ha egy Horthy féle elmebeteg belesodorta az országot a II. világháborúba??"

- Tanulj egy kis történelmet. A háború kitört körülöttünk, két nagyhatalom feszült egymásnak, nekünk pedig el kellett döntenünk, hova állunk. Jobb lett volna Sztálin mellé?


"Szerintem a fél ország ki fog költözni a szélsőjobb és a Horthy-féle debilek miatt!"

- Csak a magadfélék, de olyan kevesen vagytok, hogy a ti világképeteket képviselő párt be sem került. Viszont menjetek is, nyugodtan. "Gaz és szemét nem terem nemzetet."

2012. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!