Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová fog vezetni az államadóss...

Hová fog vezetni az államadósságunk?

Figyelt kérdés
[link] elképesztő számok. minden egyes emberre esik 2millió forint hitel ha átszámoljuk. és még ehhez jönnek azok a hitelek, amiket felvettek az emberek. Hogy lesz ez kifizetve?

2012. máj. 16. 02:45
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

2.nak:

"Államadósság a világ országaiban az éves GDP százalékában, 2009 októberében" wiki:


[link]

2012. máj. 16. 11:37
 12/29 A kérdező kommentje:
ja még annyit, hogy leszrom a kurucot, előtte is tudtam hogy ennyi az államadósság. csak a KÉP MIATT LINKELTEM, mert jól szemlélteti hogy mennyi pénzről van szó..
2012. máj. 16. 11:41
 13/29 anonim ***** válasza:
Pedig pont a kép a félrevezető benne. Mi az, hogy "12x visszafizetve"? Ne vicceljünk már! Bár ezt már írták előttem is...
2012. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"leszrom a kurucot, előtte is tudtam"


Szerencsenmosdatás.

2012. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

látom megfogtad a lényegét a kérdésemnek.

"Szerencsenmosdatás." te most tényleg ennyire okos vagy? szerinted a kurucinfo szerkesztője vagyok, vagy mi hogy úgy állítod be, mintha én szeretném a kurucinfot? elmondom még egyszer hogy felfogd: a pénz szemléltetése miatt linkeltem.

2012. máj. 16. 12:12
 16/29 A kérdező kommentje:

de tudod mit, belinkelem máshonnan:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


nyugodt most már a kicsi lelked?

2012. máj. 16. 12:15
 17/29 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy honnan linkeled be, a kép maga hülyeség, hogy 12x vissza lett fizetve az adósság. A lelkem is köszöni szépen, jól van.
2012. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Hová fog vezetni az államadósságunk?"


Ahova vezetőink akarják. A politikusok számára a politika csak játék, csak nekünk "egyszerű" embereknek szenvedés, mert hát mi vagyunk a bábuk.

2012. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

"Mindegy, hogy honnan linkeled be"

nem úgy tűnt :)

2012. máj. 16. 13:40
 20/29 anonim ***** válasza:
Látom, nem érted. A képen ábrázolt "12x visszafizetve" kitétel egy marhaság. Ez a kép számtalan weboldalon kint van, nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy egyszerűen nem igaz. Ha államadóssági adatokra vagy kíváncsi, nézd meg az ÁKK honlapját.
2012. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!