Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Telefonadó, mibe is kerül?

Telefonadó, mibe is kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra keresem a választ, hogy Telenor családi csomag.. fix a havi díj, 940Ft -t kell fizetni családon belül és annyit beszélgethetünk amennyit akarunk...

Ez is meglesz adóztatva percenként?


Más szolgálgatónál Pl: Vodafone, ott előfizetésként flotta csomagon belül is ingyen hívható a másik 70-s, flottán belül.

Arra is érvényes lesz?


Kedves Politika!

Jól megcsináltad, köszönjük!



2012. máj. 9. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2012. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a szolgáltatókat (vodafon, t-mobil,telenor) miért ilyen pofátlanúl magasak a percdíjak? 25-30-40-50 forintot sőt még ennél is többet is elkérnek egy perc beszélgetésért. Fele ekkora percdíjakal is milliárdos nyereségel zárnák az éveket!
2012. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Semmibe. Egy tollvonásba.
2012. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Változnak majd a díjcsomagok, néhány meg is szűnik majd.De majd csak ősztől várj szerintem komolyabb infot.
2012. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Basszus ne telefonáljatok annyit, és kész..


Annyira unalmas már ez a sok rinyálás havi 1-200 Ft miatt ( amit ugye nem kötelező fizetni, ha bírsz magaddal).

2012. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy értelmes adó. Ez már abból is látszik, hogy az mszmp hogyan ágál ellene a szokásos buta érvelésével.
2012. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na az már milyen, hogy az eddigi Vodafone hang a hálón c szolgáltatásért 1 percért fizettem 60 Ft-ot, most a telefonadóval 80 Ft-ot kérnek?????????????????, Ez a +2 Forint?????
2012. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!