Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hungaristák! Ha a felmenőim...

Hungaristák! Ha a felmenőim magyarok és németek, de a rokonságban van olyan aki nem kívánt nemzetiségből ered félig, én lehetek hungarista? És hogyan?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 13:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

"Nem bennem van Zs vagy C :D Hanem pl. unokatestvér félig az"


Hát az bizony elég gáz. Próbálj csak ősi magyar származású emberrel házasodni, ez némileg orvosolhatja a problémád és a génjeid is javítja.

2012. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%

"Nem a (csak) származás dönti el, hogy milyen etnikumhoz tartozol. Nyelv, kultúra, hovatartozástudat esetleg vallás."


Tehát ha egy macska megtanul ugatni, az akkor attól a perctől kutya?

2012. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te egy vagy a millióból. Az átlag hungarista ilyen. [link]
2012. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Mellékesen jegyezném meg a korcsfajúak gyíkra való beengedését nem támogatom, mert folyton a magyarságot szapulják, és ráadásul épp valótlan dolgokat hoznak fel érvül!
2012. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Félreértettetek valamit! Bennem nincs sem zsidó, sem cigány, sem néger, sem muszlim vér! A felmenőim között csak magyarok és németek vannak ! Ami azt jelenti, hogy a génjeim is tőlük erednek( nem tudom mi közöm lenne anyám testvérének a más fajú embertől származó génjeihez, hiszen bennem az nincs...)
2012. ápr. 24. 16:45
 16/28 anonim ***** válasza:
Figyelj, amit linkeltél, azon három ember épp a kocsmában van beb aszva. Honnan tudod mi a polgári foglalkozásuk és amellett mit tesznek még a közösségért? Ha kocsmába megyek és beb aszok én sem nézek ki különbül, mégis úgy érzem kevés embertől kap annyi segítséget a közösség mint tőlem. A többség csak a pénzt hajhássza és nem érdekli egy másik ember él e hal e. Az erdőtisztogatás egyébként a munkám azért fizetést kapok, az elsősegélynyújtás nem lenne kötelességem, de hamár Eüs vagyok én kötelességemnek tartom. A cégnél is én vagyok az Eüs de ha utcán látok balesetet akkor is segítek. És ezért semmit sem kapok, nem is várom el. De senkit sem lehet megítélni egyetlen fotó alapján. Lehet hogy ezek az emberek épp két órával ezelőtt mentettek meg százakat és utána elmentek inni egyet. Ha hiszed ha nem neked is szükséged lenne rá ha látnál egykét balesetet.
2012. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Azért be kell látnod erre elég kevés az esély.
2012. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Mire kevés az esély ?
2012. ápr. 24. 16:52
 19/28 anonim ***** válasza:
73%

Kezdjük ott: A hungarizmusban nincsenek "nem kívánt nemzetiségek". Az pl. hogy félig szlovák vagy, román, vagy szerb egyáltalán nem kizáró ok, sőt kiváló példa a hungarizmusnak hiszen a kárpát-medencei népek sorsközösségét hirdeti és a konnacionalizmust, nacionalizmus és sovinizmus helyett.


Ha ezek után lenne (komoly) kérdésed, akkor megpróbálok válaszolni, de ezeket mindenképpen tisztázni kellett.

2012. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Mire kevés az esély ?"


Arra, hogy az imént bemutatott részeg hungaristák, mielőtt elmentek volna inni épp konstruktív társadalmi munkát végeztek.

2012. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!