Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ma a...

Miért van az, hogy ma a fideszesek szerint, ha a fidesz szorít meg, akkor az jó, mert meg kell lépni ahhoz, hogy majd jó legyen, de ha az mszp szorít meg akkor az népnyúzás és semmi értelem?

Figyelt kérdés

Mintha akkor nem kellet volna megszorítani. Sokkal kisebb bajban lennénk ha hagyták volna a megszorítás, de akkor a fidesz (és támogatói) tiltakozott ellene, ha most szorítanak meg, hogy kisebb legyen a hiány (és, hogy sok dolgot amit elbasztak megpróbálják befoltozni), az meg jó, mert az a fidesz megszorítása.


Tehát már ott élünk, hogy ha nem az én pártom szorít meg az népnyúzás, ha ő, akkor annak meg hálásnak kellene lenni.


2012. ápr. 24. 07:14
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

"Most a Jobbik ugyan uszíthatna, de hát havi 30 milla fejenként a két kereskedelmi TV-nek, és meg sem említik őket."


a tv2-őt annyira nem tudom, de ha néha nézel rtl-t ott azért elég sűrűn bírálják a kormány munkáját mind a híradóban, mind a házon kívülben.

2012. ápr. 24. 17:00
 22/22 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem alig van a "világon" csatorna a Hir vagy Echon kivül, ami ne bírálná a fidesz nagyon érdekes polgári pártoktól eltérő politikáját, ami látszólag a hatalom megtartására és megszilárdítására törekszik. Látszólag hazafias gyakorlatilag ÖNÖS /vagyongyarapítás/ érdekek motiválják. Igaz egyik kutya másik eb. Itt már csak egy harmadik forradalom hozhat teljes- és mindenki számára igazságosabb változást.
2012. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!