Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Mi a véleményetek...

FIDESZESEK! Mi a véleményetek arról, hogy Schmitt Pál hivatalosan megússza?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 17:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Mit keres Oszkó Péter a WizzAirben?
2012. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Neked mi a véleményed arról hogy gyurcsány megússza?
2012. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 tetris ***** válasza:
10%
Vajon Kóka is megússza?
2012. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki megússza! Hajrá!
2012. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Miért kell ideoffolni? Ha érdekelnek ezek a kérdések akkor írj ki egy kérdést, mielött idefröcsögsz. Válaszolj inkább a kérdésre.
2012. márc. 27. 18:00
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez a véleményem. Ez a következmények nélküli ország.
2012. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Minden jó elvtárs megússza, lehet az narancsos vagy szegfüves!
2012. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Ebben az országban minden fejes mindent megúszik. Csak a proli marad a sz@rban és húzza a rövidebbet. A helyében én elhúznék innen égő orcával. és minimum lemondanék előtte.
2012. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

Számomra nem az a legmegdöbbentőbb, hogy Schmitt csalt, hanem az ahogy a helyzetet a kormánypártok, a tényfeltáró bizottság, valamint Schmitt Pál kezelte. Azt hiszem, hogy a minimum lett volna, hogy lemondatják, és elveszik a doktori címét.

A kérdésben a fideszeseknek intézted. Nekem hét éve van szavazati jogom, azóta mindig rájuk szavaztam, mégis azt hiszem, hogy ez nem politika szimpátia kérdése. Mióta politikai hovatartozás kérdése az, hogy egy szöveg másolat vagy sem?

Egyszóval nonszensz a dolog, és az is ahogy az ügyet a kormánypártok elbagatelizálják.

2012. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Mi az, hogy megússza. Mindent az akkori elôírás szerint tett. Ezt az egyetem dékánja is igazolta. Csak a szocik szeretnek ilyen botrányokat elôidézni ha már más fegyverük nem maradt. Nemtom mi az amit meg kellett volna úsznia. Jó hogy sok olyan megúszta akik évekig csaltak , loptak és hazudtak reggel , éjjel meg este.
2012. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!