Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Mi a véleményetek...

FIDESZESEK! Mi a véleményetek arról, hogy Schmitt Pál hivatalosan megússza?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 17:50
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Ha valaha írtál volna diplomamunkát vagy doktorit, és tudnád hogy melyek az alapvető formai követelmények téged is biztos felháborítana az eset. Ma egy ilyen dolgozat beadásáért legjobb esetben a készítőt eltiltanák néhány évre az egyetemi tanulmányoktól, rosszabb esetben el is tanácsolnák. Az igazi gond az, hogy rendkívüli kellemetlen helyzetbe hozta magát, és (mivel ő a köztársasági elnök) az egész országot is.
2012. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Minden fideszest fel kell akasztani.
2012. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Vagy én aludtam át az utóbbi 1-2 évet , vagy a Gyurcsányt ért vádak nem valósak.Egy elmarasztaló ítélet sem született ,pedig sokan és nagyon nagyon szeretnék vezetőszáron látni. Ezek után mélyen hallgatni kellene a GY.F. fóbiásoknak.
2012. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség a fideszes és más pártok szavazó között, hogy ha valami hasonló történik elfordulnak tőlük. A Fidesz viszont egy vallás, itt nem kell bizonyíték vagy érv, mert tök fölösleges. A hit az ami egybetartja az egészet.
2012. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
Én is csinálok egy ilyen doktorit.
2012. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, rajtad biztos számon kérnék.
2012. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Schmitt Pál nem tagja a Fidesznek. Még az idén le fog mondani, odakerül a helyére egy másik báb, megtömjük szépen az ő zsebét is, aztán mehet az is a levesbe. Ezt akartátok, idióták?
2012. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
8%

"De kedves gerinctelen fideszesek!! Gyurcsány tökéletes példa!!!!!!


Van most 2%-os szavazóbázisa azért amit tett! "


Amit Gyurcsány tett, azt nem egyedül tette. Schmitt egyedül másolt. Gyurcsány párttag (volt). Schmitt nem. Az MSZP-nek sajnos esélye van visszakerülni, amilyen barom a szavazók elég nagy része.

2012. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

én kiábrándultam a Fideszből de Schmittet kár már savazni.

Ez tényleg olyan dolog amit ott és akkor kellett volna elintézni...azaz nem elfogadni a doktoriját 92ben.Mit akarunk 20 év elteltével?Sportban is ha egyértelmű csalás vagy műhiba történt akkor 1 órán belül kell óvni nem hónapokkal később mikor már a bajnokság is végetért...


Azt kell mondjam ez nem is egyedi eset a 60as korú régi pártmókusok doktoriját még annyira sem vizsgálták annó mint SP-jét.

2012. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Ez tényleg olyan dolog amit ott és akkor kellett volna elintézni...azaz nem elfogadni a doktoriját 92ben."


Ezzel csak az a bibi, hogy aki elbírálta, Schmitt beosztottja volt. Próbálta volna megpiszkálni. Egyébként nyilvánvaló, hogy valakinek fizetett a dolgozatért.

2012. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!