Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ti családotok fél a sárgacse...

A ti családotok fél a sárgacsekkadótól? Csak azt nem értem az esztétikai plasztikai sebészet vajon miért 0 %áfás? Azokat kéne megadóztatni 27% legalább. Nem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 13:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%

"Sehol nincs sárgacsekk adó,sőt tranzakciós adó sem."


A tervezett formában nincsen, de tranzakciós adó bizony sok nyugati országban van. Én sem értek egyet a megszorításokkal, de azt látni kell, hogy nagyon kevesen dolgoznak az országban, és a dolgozók közül is sokan csak a minimálbér után fizetnek. Nagyon sok embert kell eltartani, nagyon kevésnek.

2012. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor talán munkahelyet kéne teremteni nem? Hisz minden épül le, emberek! Az én munkahelyemen több 1000 embert küldtek el, de persze a sajtóban nem kapott akkora hangot, mint a Nokia. És be is zárják. Gyakorlatilag egy egész régiónyi munkahely szűnt meg.

És akkor az a maradék szerencsétlen szopjon?

2012. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Hát akkor talán munkahelyet kéne teremteni nem?"


Akkor már csak azt áruld el, hogyan. De úgy ám, hogy közben ne fizessük ezeket az adókat, ellenben mégse menjen az állam csődbe. És utána már más dolgod sincs, mint jelölteni magad. Ha már mindenki más ilyen hülye, hogy nem jött rá a nagy ötletre, munkahelyet kell "teremteni" ...

2012. ápr. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igazából ez nem csak erről szól.

Ha valaki azzal az ígérettel kap teljhatalmat, hogy adót fog csökkenteni, és munkahelyeket teremt, akkor igenis találja ki, hogy lehet megcsinálni. Tulajdonképpen nincsenek irreális elvárásaink, csak annyi, hogy amit ígér, tartsa be.

2012. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Engem csak az bosszant hogy azért hogy befizessük a csekkjeink fizessünk plusszban ha van egy kis megtakaritásunk mondjuk a gyerekre azt is megcsapolják. De ami tényleg luxus a plasztikai mütétek arra 0 %os adó míg a tejre v. Ami szolgáltatás a fodrászra fizetni kell az áfát. Miért nem azok fizetnek akiknek luxusra jut???
2012. ápr. 23. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!