Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ti családotok fél a sárgacse...

A ti családotok fél a sárgacsekkadótól? Csak azt nem értem az esztétikai plasztikai sebészet vajon miért 0 %áfás? Azokat kéne megadóztatni 27% legalább. Nem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Lassan már oxigénadó is lesz... Én már semmin sem lepődök meg.

Duna-partra vinni a kormánytagokat és sortűz!

2012. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
A sárgacsekkadótól nem félek, viszont ha az általános tranzakciós adót bevezetik, akkor tuti nyitok valami szomszédos országban bankszámlát.
2012. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
A tranzakcióssal én is így vagyok. Eddig is játszottam az osztrák számla gondolatával, de ha bevezetik be is megyek egy bankba, mikor legközelebb kimegyünk..
2012. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem, mivel ez ezreléket jelent, ezért évi szinten 300-600 Ft.-ig terjedő többletet jelent.Az első válaszoló figyelmébe ajánlom, hogy ezek az adók Nyugat-Európáában már kb. őskövületek, nem kormányötlet.Hozott anyagból dolgozik mindenki, és ha egy ennyire sz.r kasszát kellett átvenni, akkor nincs csoda.Bár mégis van, mert az hogy a 8 évig milyen körülmények között hanyatlott le a gazdaság, az egyszerűen borzasztó, csoda meg az ami most van, hogy 40szer rosszabb körülmények között még mindig stagnál vagy növekszik.
2012. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
A sárgacsekk adótól én sem félek. Bár az a bankszámlás adó már kicsit sok lenne így hirtelen. Mondjuk én kártyával fizetem be a számlákat mert úgy még a kezelési költséggel sem okoz nagy veszteséget. Legfeljebb ameddig nem lesz addig kiveszem az összes maradék pénzem és akkor már maximum a fizum egy részét kell csak lehúznom de azt túl lehet élni.
2012. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a baj a legtöbb munkahelyen kötelező a bankszamla
2012. ápr. 22. 14:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nincs sárgacsekk adó,sőt tranzakciós adó sem. Legalábbis a nyugati országokban nincs. Ez csal Orbán találmánya. Ha évi 200-300.-al lesz emiatt kevesebb a jövedelmem,az a család másfél havi jövedelme.
2012. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

"Az a baj a legtöbb munkahelyen kötelező a bankszamla"


Ebben nagyon tévedsz. Egyetlen munkahelyen sem lehet senkit erre kötelezni, mert az épp a munka törvénykönyvébe ütközik. Ha valaki feljelentene egy ilyen céget meg is nézhetnék magukat. (erre bármelyik munkaügyi döntőbíró kiverné a f..szát) :D

2012. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
A munkabért mindig a tárgyhót követő hónap tizedik napján éjfélig, készpénzben ráadásul FORINTBAN kötelező kiadni ráadásul a munkahelyen és munkaidőben. Ettől eltérni egyoldalúan nem lehet, csak közös megegyezéssel. Szóval szerintem ti a munka törvénykönyvét csak hallomásból ismeritek.
2012. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem félek tőle. Egy tervezet, amin egyelőre csak a kutyák rágódnak. Mire bevezetik úgyis felhígul. Ugye nyugdíjat is mégiscsak kapnak a mnyp-ben maradók, a kötelező rendszámcsere is elmaradt, a telekadót is talán három helyen vezették be, ott is messze elmaradva a maximumtól... Pedig először mennyit csaholtatok amiatt is...
2012. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!