Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell ennyire támadni a...

Miért kell ennyire támadni a másikat, ha nem azonosak a politikai nézetei?

Figyelt kérdés
Ha kérdezek itt valamit, vagy esetleg válaszolok, akkor azonnal nekem esnek itt a válaszolók. (Nem csak nekem, tulajdonképpen mindenkinek). Hihetetlen indulat van az emberekben a politika miatt. Miért nem lehet erről kulturáltan nyilatkozni? Nem lehet elmondani, hogy az ember nem ért egyet a kormánnyal, vagy éppen az ellenzékkel? És ez valamennyi párthívőre igaz. Mindenki ugrik mindenkire. Pedig a cél elvileg közös lenne.
2012. ápr. 19. 15:17
 1/8 tetris ***** válasza:
100%
Mert itt bárki megmondhatja a magáét különösebb következmények nélkül. Hidd el, ha szemtől szembe állna veled, akkor nem merne sok válaszoló olyan alpári stílusban kiosztani másokat. Névtelenül, arctalanul bárkinel lehet nagy mellénye.
2012. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az anonimitás hatása.
2012. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A politika az a színtér, ahol mindenki bolond, csak az éppen beszélő (író) helikopter :)
2012. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert itt nem kell attól tartani, hogy érvekkel is alá kell támasztani a véleményét. Ha olyan írnak vissza, ami nem tetszik, büntetlenül lehet még durvább, s nyugodtan bunkónak minősítheti azokat, akik nála esetleg többet tudnak. Ez egyébként nemcsak a politikai témákban van így. Figyeld meg, sokszor előfordul, hogy szakmailag jól megfogalmazott válaszokat az értékelők lepontoznak, s csak értelmetlen tőmondatokat írnak véleményként.
2012. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit az előttem szólók leírtak, tulajdonképpen az itteni közönség értelmi és szellemi igényszintje. Nagy szórás van, sajnos az átlag felettiekből kevés van.

Az embereket módszeresen és ezer eszközzel szoktatják le a gondolkodásról, ez a tevékenység ezért sokak számára fárasztó lesz, továbbá, aki nem tud mit válaszolni (esetleg meg se érti), nem marad más eszköze, mint az alpári stílus.


Nagyon erős moderációval ki lehetne ezt szűrni, de az viszonylag nagy munka, kevesen maradnának, így csökkenne a reklám, ezzel a bevétel, és a fórum szép lassan kimúlna. Ez is a kapitalizmus működésének egy aspektusa.

2012. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 escrogar ***** válasza:
100%

Figyeld kérdező, megmutatom élesben. Csak a százalékomat nézd.


Fideszes vagyok! Na gyertek, tolerancia-bajnokok, pontozzatok le!

2012. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedben ott rejlik a válasz , ezek politikai és nem ideológiaiak . Szerintem is rossz ha valaki uninteligensen reagál . De minden kritikát és ellenvéleményt nem szabad támadásként venni ! A legjobb tényleg az lenne ha sikerülne egy személy cselekedeit különválasztani , mert van rá esély hogy valami értékest is találunk .
2012. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én pl. tettem fel egy olyan kérdést, hogy ki kiváncsi a DK véleményére, ha nem is parlamenti párt. Erre az első válasz máris az volt, hogy mit jár a szám, a kedvenc pártom a Fidesz is mennyi disznóságot csinált. Ki mondta, hogy fideszes vagyok? És mi köze Gyurcsánynak a Fidesz disznóságaihoz? Meg azt is megkaptam, ha ilyen sötét vagyok, nekem nem kéne választójog. Ez nem éppen ellenvélemény, hanem igenis t-aplóság.

Ebben az országban mindenki érzelmi alapon politizál, észérvek nincsenek mellette. És ez szóban is igaz. Pl. 2 kolléganőm Fidesz-kontra MSZP minden nap vérre menő küzdelmet folytatnak. És ha a fideszes megkérdezi, hogy mégis miért MSZP, akkor az a válasz, hogy Orbán Viktor mennyi disznóságot csinált. Rendben, ezt hagyjuk, de miért MSZP? És nem tud rá igazából válaszolni, csak azt hajtogatja, hogy a másik párt ilyen meg olyan. Ettől még az MSZP sem lesz alkalmas az ország vezetésére. Szomorú.

2012. ápr. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!