Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikai nézet illetve...

Melyik politikai nézet illetve párt áll hozzám a legközelebb az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

-Magyarország gazdaságában nagy hangsúlyt kéne fordítani a mezőgazdaságra

-Fel kell számolni a korrupciót

-Támogatni kell a vállalkozásalapítását

-Legalizálni kéne a füvet, de csak szigorú szabályokhoz kötve

-Erősíteni kell a közbiztonságot

-Minden magyar állampolgárral meg kell próbálni megismertetni a magyar kultúrát, de nem kell elutasítónak lenni más kultúrák irányában.

-Fontosnak tartom a vallásszabadságot

-Minden ember munkáját meg kell becsülni.

-A fizetéseket közelebb kéne húzni egymáshoz. a szegényebb dolgozók kicsit többet kapjanak mint eddig, a ,,felsőtízezer" meg kicsit kevesebbet, de csak amíg talpra nem áll az ország

-Nem kel se nyugat se kelet felé fordulni, mind két oldalon kellenek kapcsolatok.

-A fidesz törvénymódosításainak a többségét visszavonnám.

-Nem kell lázadni az Eu ellen, de nem is kell gondolkodás nélkül azt tenni amit mond. Az EU támogatást meg hasznosabb dolgokra kéne fordítani.

-A náci, és nyilas eszméket, és a kommunista eszmék nagyrészt elítélem.

-Nem kéne engedi hogy még most is nagyrészt a régi rendszer politikusai üljenek bent a parlamenterben (talán pár kivétellel)

-A köztársasági elnököt a népnek kéne választania.

-Elítélem a fundamentalizmust.

-Talán legalizálnám a melegházasságot, de ezeket a felvonulásokat betiltatnám.

-Szerintem nem kell szeretni a zsidókat, de utálni sem.



#politikai_nézet
2012. ápr. 12. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom ezt a tesztet, ha tudsz angolul. Amúgy azt mondanám, hogy jobbliberális vagy, de hogy mennyire jobb és mennyire liberális azt csak a teszt tudja megmondani.

2012. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 $ € Ž ***** válasza:
Hát szerintem a leírás alapján a balliberális jelző a legtalálóbb.
2012. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobbliberális lesz, nem bal, mert gazdasági kérdésekben jobbra húz, társadalmi kérdésekben pedig inkább liberális. Mindenesetre biztos, hogy a középtájon van.
2012. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak egy párat olvastam (többek között az utolsót is) és én a jobbikot mondanám!
2012. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik se. Saját Centrum szerű utat választottál; alapíts pártot, én elmegyek hozzád kasszásnak!
2012. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem jobbliberális. Írta is, hogy egyenlősdit akar játszani. Annak meg a jobblibekhez nem sok köze van.


Amúgy, ha nem megy az angol, van magyar teszt is:


www.politikaiterkep.hu

2012. ápr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! az angol teszt tényleg jobboldalinak és liberálisnak mutatott, a magyar meg közepesen liberálisnak, és centrumnak jelzett, szóval a kommentelők nagy részének igaza volt.
2012. ápr. 13. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyesen konzervatív és liberális
2013. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézetrendszerileg én is egy mérsékelt liberálisra nyomnám a voksot, ha pártot kéne ehhez csatolnom, leginkább az LMP illene szerintem hozzád.
2013. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!