Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szarjuk le a tartozá...

Miért nem szarjuk le a tartozásokat és nem fizetjük őket vissza?

Figyelt kérdés
Mi lenne? Nem kereskednénk külfölddel? És akkor mi van? Mindent megtermelhetnénk magunknak. Illetve nem hiszem hogy pl. kína megsértődne ránk úgyhogy ugyanúgy ömölhetne be a szar mint eddig.
2012. ápr. 19. 09:49
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
11%

"# 21: és szerinted az újabb hitelekkel meg fog oldódni a probléma?"


Mitől oldódna meg? Hogy még több kamatot kell kifizetned? Hitelt csak szellemi fogyatékosok vesznek fel.

2012. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
3%

"Csak a sok hulye, mert fosulin tanult egy felev erejeig kozgazt azt hiszi, h akkor mar ert hozza."


Pedig sajnos tudatlanabbak mint kolopele.

2012. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
3%
Ha nem fizetnénk, egyből antiszemitának lennénk kikiáltva. Ez pedig a legnagyobb bűn. Ez után már bármi megtörténhetne velünk...
2012. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező!

Az szerinted rendben lenne, hogy felvesszük a hitelt és nem fizetjük vissza? Erkölcsileg kérdezem. Mert persze akkor jó volt, mikor megkaptuk a pénzt, meg mikor elkölteni kellett, de most, hogy vissza kéne fizetni, az már nem akaródzik? Ez nem így működik. Szerencsére.

2012. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
7%
Ha jól tudom Oroszország megcsinálta ezt a rendszerváltás után, hogy egyszerűen felmondta a hiteleit és nem volt hajlandó fizetni őket.
2012. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
92%

16:41!

Most lusta vagyok utánanézni, de pár komment hozzá:

1. Oroszországnak egy fokkal jelentősebb a belső piaca és termelése, nem volt annyira kitéve a külső feleknek (akiknek meg ki volt, azok meg szintén ex-KGST-tagok voltak).

2. Oroszország így is elég nagy trutyiban volt a KGST felbomlása miatt, és még mindig ott lenne, ha nem pörgött volna fel a nyersanyagkivitele.

2012. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
94%

15:11!

Remélem, te is az Alma gépen írod ezt, hogy fellépj a Hálóközre, közben pedig eszed a TejKa csokit meg a Mekk Dániel szendvicset parasztkolbásszal és Erős Pistával, mi?

2012. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

16:53

Tudom, tudom és én is lusta vagyok utánanézni, az a baj :D

2012. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 LazyJones ***** válasza:
94%

Azoknak az okosoknak, akik azt kérdezik, másik hiteltől miért lenne jobb:

Felveszel hitelt 1 miskáért. Csinálsz belőle egy vállalkozást. 1-2 év alatt felfuttatod. Keresel rajta évi másfél miskát. Abból 200.000-t visszatörlesztesz 6 éven át, kamattal. Marad tiszta haszonként 300.000 évente, plusz az alaptőke. Persze, ehhez tudni kell, hogy hogyan kell a boltot úgy csinálni, hogy gyarapodjon is, és nem elqrni az egészet csillivilli reklámra, produktum nélkül.


Remélem elég egyszerű, és képletes példa volt, hogy érthető is legyen...

2012. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%

"Az szerinted rendben lenne, hogy felvesszük a hitelt és nem fizetjük vissza?"


Természetesen. Sőt egyedül csak ez lenne erkölcsileg is rendben. És ha már ekkora közgazdászok vagytok azt is tudjátok miért...

2012. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!