Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarsz látni?

Miért nem akarsz látni?

Figyelt kérdés

Miért nem ébredtek?

http://www.youtube.com/watch?v=UX539GpJU5c

Ez egy jó tükör! Bele tudsz nézni? Megtudnád tenni magadért?


2012. ápr. 10. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És aki nem tud youtubeot nézni? Hogy ébredjen fel?:) Egyébként meg bármilyen felvilágosodott vagy, vagy bármennyire annak véled magad, annak aki nem akarja, nem fogod megváltoztatni a véleményét. Mellesleg, tudom hogy ott van benned a kétség........
2012. ápr. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

" Aki megérti, az valószínűleg meghalgatja a többit is, és "megvilágosodik". Rendszerellenes? Na látod? Ez a baj veletek... Tudjátok, mi valamiért vagyunk, és nem valami ellen! Jobb ha felfogjátok.

"


Te is ilyen jehovás hittérítő vagy?

2012. ápr. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem akarsz látni?"


Miből gondolod, hogy az a látás, amit te látsz? Ha szerinted mások szeme elé tudnak olyan tükröt tartni, ami félrevezeti őket, honnan tudhatod, hogy a te szemed előtt nincsen görbe tükör?

2012. ápr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Meghallgattam. Szerintem elég szar, a zene is, a szöveg is. Ettől persze másnak még tetszhet, egyéni ízlés kérdése.
2012. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézz a Tükörbe Nézz a Tükörbe.

Olvasd el az írásaid aztán kérdezd meg magadtól,tulajdonképpen mi a f*szt is akarok.Mert ez még nem derült ki.

2012. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A topic remek példája annak, hogy 14 év alatt nem lenne szabad megengedni, hogy használják az internetet.
2012. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!