Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarsz látni?

Miért nem akarsz látni?

Figyelt kérdés

Miért nem ébredtek?

http://www.youtube.com/watch?v=UX539GpJU5c

Ez egy jó tükör! Bele tudsz nézni? Megtudnád tenni magadért?


2012. ápr. 10. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretjük a térítőket. Aki fogékony az igazságra, az rátalál magától is.
2012. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Csak Fanka Delit ne!
2012. ápr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Úrsiten:D Ilyen buta emberek léteznek, mint amilyen a kérdező is?:D Jesszus, nem hittem volna, h a 21. században vannak ilyenek. Kérdező, tedd meg azt a szivességet nekünk és lődd le magad.
2012. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha mód van rá minimum kétszer!
2012. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igen, mert egy dal képes megváltoztatni az életedet nem? http://www.youtube.com/watch?v=izg2hcLQsrw ez sokkal rendszerellenesebb, vmennyire egyet is értek vele, de nem változtatta meg az életemet. Ha annyira akarod menj ki azt nyírj ki mindenkit, és vedd át a hatalmat az ország felett. majd téged is kinyírnak... Én meg maradok olyan amilyen. DON'T FORGET YOU'RE ABLE TO DESIGN YOUR OWN UNIVERSE!!!!!!!
2012. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha már ennyire tudod, hogy mi kell az országnak, menj és tegyél valamit, ne a képernyőt bámuld.
2012. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ferikém én mondtam, hogy sok lesz a fű, de csak nem hittél nekem...
2012. ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerinted attól jobb lesz,ha szembemegyünk a világgal?Úgyis mi húznánk a rövidebbet,nézd meg,görögék szerinted visszavontak bármilyen megszorító intézkedést?És a franciák?
2012. ápr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha valamit nem tudsz legyőzni, állj az élére. Ezt kéne alkalmazni, és kellemesebb hely lehetne a hazánk.

Ha a bankok és tudjukkik pénzrendszerét nem tudjuk legyőzni, hát jobban kell csinálnunk náluk.

2012. ápr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én nem bántani akarlak kedves kérdező csak szeretném megkérdezni:hány éves vagy?
2012. ápr. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!