Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről a videóról?

Mi a véleményed erről a videóról?

2009. jún. 17. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Kemény beszéd, nem használ sem a cigányoknak, sem a nemcigányoknak. Kimond problémákat, és ez nem baj. De csúnyán, értetlenül szól az egész kérdésről, úgy, mint aki indulatokat akar korbácsolni, és nem helyzetet megoldani.

A helyzetet meg kell oldani, de ahhoz előbb értelmesen kell beszélni az okokról, megoldást javasolni, és azt következetesen végrehajtani.

1. A cigány-nemcigány ellentétek oka az, hogy a romák egy része nem tiszteli a törvényeket, lenézi a többségi társadalmat, és szakképzettség híján nem tud, de nem is akar dolgozni.

2. A megoldás három egyidejű intézkedés: a. zéró tolerancia a bűnözőkkel szemben; b. kötelező integrált tanterv kulturális felvilágosítással és megfelelő pedagógiai segítséggel a problémás gyerekek/családok kezelésére; c. versenyképes szakképzés és munkalehetőség a romák számára.

Ha békét, jólétet akarunk, ezért kell dolgozni.

2009. jún. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem abszolút hiábavaló minden erőfeszítés itt integrálás címén meg oktatás stb. Én tanítottam olyan gimiben ahol az osztályban igen nagy arányban voltak romák, de szóval hogy is mondjam, akkor szembesültem, hogy nem ugynaaz a kategória, aztán én is lejjebb adtam, mert ha ugynaazt elvárom mint a mondjuk úgy magyar diákok átlagától, akkor mindegyiknek bukás lett volna a vége.

Szóval szép a gondolat de sajnos utópia, nem lehet megvalósítani.

Jóval hasznosabb lenne ingyen jegyet adni nekik vissza Indiába, ez az egyetlen megoldás. Egyszeri befektetés, nagyobb költség, de megtérül sztem. Visszakerülnek oda ahonnan jöttek, és itt is megszűnnek a problémák. Sztem el kellene kezdeni ezt megszervezni.

2009. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Igaza van. Jól látja a problémát. De megoldást nem keres.
2009. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Probléma az van. Csak az a baj hogy mindenki magyarságról beszél és hogy a magyarság érdekei blabla...

Szeretnék én látni magyar embert de már ilyenek nem léteznek. Ki számít magyarnak? Aki árpádsávos zászlókkal tüntető bunkók?

Itt nem csak a cigányokkal van a gond. Elhibázott lépések sorozata juttatta az országot abba a helyzetbe amiben most van. Valakit mindig okolni kell hát akkor okoljuk a cigányokat. Vagy okolhatjuk az adócsaló, kummantós, fusizó "magyar" nemzetet aki mindent szeretne de tenni érte már nem nagyon füllik a foga.

2009. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívemből szólt! Teljesen egyetértek vele!
2009. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!