Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Leírnátok aki külföldön...

Nem dávid kérdése:

Leírnátok aki külföldön dolgozik az mennyit keres kint? Mennyi megy el utazásra, kajára szállásra? és mennyit tud eltenni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki akarsz vándorolni?:)
2012. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet :D de tán már külföldön se megy úgy mint régen...
2012. ápr. 9. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Találj ki magadnak egy országot/várost. Google, keress állásokat, nézd meg milyen fizetéseket ajánlanak. Nézd meg az adott helyen az albérletek árait. (Külföldön többnyire van fizetés megjelölés, nem totózni kell, meg az albérleteknél is leírják, hogy milyen egyéb költségek vannak a bérleti díjon felül.) Ezután nézd meg az ország üzlet láncainak a honlapját, pont úgy, mint itt egy auchan vagy valami honlapján ott is fent vannak, az aktuális prospektusok, láthatod, hogy kb mi mennyi. Rákereshetsz az adott város tömegközlekedésére is, megnézheted mennyi a bérlet, megnézheted a neten azt is, hogy mennyi a benzin stb.
2012. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Németország, Anglia, Ausztria között gondolkozok. Esetleg Hollandia.
2012. ápr. 10. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobban Ausztriával jársz. Még ha nem is a bérek miatt, de tudtommal ott az árak aránylag alacsonyak.
2012. ápr. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 2000 EUR keresek Franciaországban. Rezsim nincs, mert teljes ellátásunk van, minimálisat költök, amikor dolgozom. Egyedül a hazautazást kell fizetni, de ezt is csak egyszer, mert egy szabinkat fizeti a cég. Illetve akkor költök, ha szabadságon vagyok itthon.
2012. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!