Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottatok már a temerini...

Hallottatok már a temerini fiúkról? Ebben fog lépni valamit a magyar kormány?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt egy műsor az echo tévén, és aznap éjjel még aludni is alig tudtam.

2012. ápr. 9. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Töled nem is várja senki.
2012. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Öten kaptak összesen 61 évet VEREKEDÉSÉRT. Mind magyar. A legkevesebb 10 év, a legtöbb 15. Szerinted?? Csak azért mert magyar és egy szerb dílerrel verekedésbe keveredtek.

Mindenki szerint ő kezdte. A politikai lényege, hogy a magyarveréseket így tusolják el, hogy mi is verjük szegény kis szerb embereket, származásért. Hát bizony ez nagyon reális.

És azóta gyötrik, verik őket a börtönben egy el nem követett bűncselekményért, mert magyarok. Azért ítélték őket ilyen igazságtalanul, mert szándékos emberölési kísérletnek vették a kocsmai verekedést.


Hazai helyzet: Ismerek sajnálatos módon Magyarországon élő szerb nemzetiséget (akiket nem a hazájuktól csatoltak el, hanem a török elől menekültk ide ugyebár, ha egy kis törit is rakunk bele), akik ugyanúgy a szerb politika mellett állnak ki, és nyíltan mondták, hogy nincs is magyarverés, ezt mi fújjuk fel.

Szóval kedves magyarok, ha hazafinak érzitek magatokat, ha nem, ha ismeritek ezt az ügyet, nem hiszem hogy nyugodtan alhattok.

És ez csak 1 ügy!

2012. ápr. 10. 11:34
 13/14 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló, szégyellhenéd magad...

Én is sajnálom őket, kérdező. Borzasztó ez a történet.

2012. szept. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%
Én vajdasági vagyok. A bíróság elfogult volt és a büntetés nem igazságos, ez tény. De... A temeriniek folyamatosan cirkuszolnak! Bármilyen incidens van, biztosan nyakig vannak benne a temeriniek! Nem értem, hogy miért kell keresni a bajt! Tudhatták, hogy mi lesz a következménye, ha elvernek egy szerbet! Miért nem fordultak sarkon és hagyták ott? Állítólag provokálta őket! A másik meg, mit kerestek egy drogdíler társaságában hajnali 5-kor kint?
2012. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!