Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem járt volna mindenki...

Valaki0702 kérdése:

Nem járt volna mindenki jobban ha nem fedezik fel Amerikát?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Az USA-nak bizonyos százaléka magyar , magyar származású , úgy tudom 1,2 százaléka.Szóval a magyarok is részt vettek az USA alapításában.Vannak is magyarok által benépesített magyar nevű kolónia több is pl:Árpádon nevű település.Az amerikai lovasság megalapítója is magyar ember volt , emellett New York város egyik tervezője szintén magyar volt.Szóval a magyarok ugyanúgy építettek az USA-t mind a többi európai nép.
2012. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

hát, igen, ez nem kétséges


arról ki tud, hogy őserdei indiánok magyarul beszéltek?

hallottam, de nem tudom, pontosan ki, hol, mikor fedezte fel...

2012. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Előbb utóbb valaki fel fedezte volna őket.Az indiánok soha nem jutottak volna el Európába primitív nép volt ókori szinten.Az indiánok mindenképp jobban jártak volna egy ideig, meg hát akkor a négerek is.Bár őket akkor lehet Ázsiába vitték volna szóval ez megmondhatatlan mi lett volna.
2012. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem.
2012. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 yossarian44 ***** válasza:
100%

"arról ki tud, hogy őserdei indiánok magyarul beszéltek?

hallottam, de nem tudom, pontosan ki, hol, mikor fedezte fel..."


Senki, sehol, soha. Tonnányi hülyeség van a neten arról, hogy a magyar az ősnyelv, és a majától kezdve a sumérig mindennek az őse/rokona, de ezek csak primitív szóhasonlítgatásra épülnek.


Pl.: valami észlény kitalálta, hogy a "fáraó" az a magyar "főúr" szóból ered, tehát az egyiptomiak is tőlünk tanultak beszélni. Ez persze egy hatalmas baromság, mivel az egyiptomiak nem is használták a "fáraó" szót, ők "per-aa-nak hívták az uralkodójukat.


Ilyen, és ehhez hasonló ökörségek járják a netet, ennek csak egy része az amerikai őserdei indiánok állítólagos magyar eredete.

2012. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2012. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!