Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a békemenet nem akadályozta...

Ha a békemenet nem akadályozta annyira a forgalmat, hogy betiltsák, a melegfelvonulást miért nem engedélyezik?

Figyelt kérdés
Egyébként úgyis az lesz, amit tavaly is eljátszottak, végülis engedélyezni fogják, mivel már nem vagyunk azért Vadkelet. Csak félig.
2012. ápr. 6. 20:04
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
13:15! Nekem is vannak meleg és leszbikus barátaim, szintén a "normálisak". De ők mindig kimennek, pont azért, hogy megmutassák, a többség olyan, mint te vagy ők, nem pedig a táncolós, magamutogató csapat.
2012. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
35%

Az egész melegfelvonulásban az az érdekes, hogy elég régóta nem s@ggrázós, pávatollas, tollboás b@zik , travik mennek ki, (és ez a transzneműekkel szemben nagy diszkrimináció) hanem normális emberek. Erről valahogy a drága homofóboknak nem akaródzik tudomást venni. Mindenkinek joga van a gyülekezéshez, véleménynyilvánításhoz, emlékezéshez és kész. Ha feladjuk a felvonulást, a heterók többet fognak követleni. Utána következik a magánéletben beleszólás, szubkulturánk ellehetetlenítése, lehet elérnék, hogy törvényeket hozzanak az üldözésünkről (gyógyszeres kezelés, börtön,) vagy olyan nagy lenne a társadalmi nyomás, hogy kénytelenek lennénk házasságra lépni ellenkező neművel. így is olvastam itt egy srácról, akinek a társadalom miatt van csak barátnője és azért imádkozik, hogy ne kelljen vele sűrűn találkoznia és szexelnie. Harcolnunk kell nekünk is, homofób heterók mindig is lesznek, és az arányuk most egyre jobban nő.

A politika és ez a konzervatív ideológia, folyamatosan a keresztény, heteroszexuális életformát tolja a képembe: Sétáltam a dunaparton és a hirdető táblákon vagy 5 családdal kapcsolatos programot olvastam. Persze én és a párom nem vagyunk család, nah ezek ellen kéne tiltakozni.

Sőt az aszexuálisok is üldözésnek vannak kitéve volt itt kérdés is GYIK-on erről, ott is ugyan így gyűlölködtek a heterók, azok ellen akikben nincs meg a szexualitás.

2012. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
45%

"hanem normális emberek"


Akkor nem melegfelvonulás lenne.


"Utána következik a magánéletben beleszólás"


Ilyen a felvonulás előtt sem volt, és ha befejeznétek a vonulgatást, utána sem lenne.


"hogy törvényeket hozzanak az üldözésünkről (gyógyszeres kezelés, börtön,)"


Ha létezne gyógyszeres kezelés, az megoldaná a problémát, a börtönben meg hogy lehet üldözni valakit, szaladtatnának az udvaron, vagy mi?


"hogy kénytelenek lennénk házasságra lépni ellenkező neművel"


Senki nem kénytelen házasságra lépni senkivel, nem is volt ilyen.


"akinek a társadalom miatt van csak barátnője"


Hagyjuk a hülyeséget. Ha nem akar barátnőt, akkor nem jár barátnővel, ennyi az egész. Esetleg odament hozzá az egész társadalom, és a kezébe nyomtak egy nőt, vagy mi van? Meg mintha legalábbis egyedülálló heterók nem is léteznének...


"Harcolnunk kell nekünk is"


Na és miért harcolsz? Csak hogy tudjam. A szervezők hivatalos álláspontja az, hogy a diszkrimináció ellen, ami nem létezik, szóval erről ennyit.


"folyamatosan a keresztény, heteroszexuális életformát tolja a képembe"


Ez nem életforma, és nem keresztény, az összes többi kultúrában is ez a helyzet, vagy esetleg tudsz olyan vallásról, amely a homoszexualitásra épül? Mert én nem.


"a hirdető táblákon vagy 5 családdal kapcsolatos programot olvastam"


Tehát téged zavar, hogy programokat ajánlanak családoknak?


"Persze én és a párom nem vagyunk család"


Nem is. Én meg a barátnőm sem vagyunk család. Hol érezted magad diszkriminálva?


"Sőt az aszexuálisok is üldözésnek vannak kitéve"


Megkergettek a GYIK kommentelői az utcán, vagy milyen üldözés?

2012. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
48%
Egy kicsi cirkusz. Hátha megnyeri a kormán pár ember rokonszenvét.
2012. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy nem engedélyezik (bár attól tartok, mégis fogják).

Aki aberrált b*zi, az örüljön, ha a magánszférájában , 4 fal között b*zulhatt. De hogy képzelik, hogy az utcán népszerűsítik a ferde hajlamukat?!

Aki provokál, az ne lepődjön meg, ha paradicsomot kap az arcába.

2012. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

" De hogy képzelik, hogy az utcán népszerűsítik a ferde hajlamukat?! "


Miért, a jobbikosok is ezt teszik, nekik szabad?

2012. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nekik se engedném az, amit olykor művelnek. De nem ez a kérdés.
2012. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!