Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekelne melyik tüntetésen...

Érdekelne melyik tüntetésen mennyien voltak, Operaház vs Békemenet?

Figyelt kérdés
Van valami konkrétumotok bármelyikről?
2012. jan. 24. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Operaház: 15 ezer fő


Békemenet: 350 ezer fő

2012. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Leírnád miből számoltad ki?
2012. jan. 24. 13:46
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
A véleményem az, hogy az Operaháznál nem lehettek többen nyolc ezernél, mivel ott több ember nem férne el azon a keskeny részen, viszont a Békemeneten annyian voltak, hogy a kossuth téri rendezvénynek vége volt és még mindig a Bajcsy-Zsilinszky kereszteződésben állt a vége. Tehát olyan négyszázötven ötszázezer tüntető lehetett kint.
2012. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a békemeneten 56.234.145 fő volt. Mert ez így van.
2012. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Az a jó, hogy az Operaház az Andrássy úton van, a békemenet meg ott ment cégig. Nos. Az Operháznál nem ért el a tömeg sem az Oktogonig, sem az Erzsébet térig. A békement a Hősök terétől az Erzsébet térig ért. Ez persze nem darabszám, csak arány. Na kb ennyi lenne a Fidesz-győzelem egy most vasárnapi választáson. Ugyanúgy elsöprő 2/3.
2012. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%

Ott voltam a Békemeneten és ennyi embert nem láttam még SOHA!


Az utolsó egyharmadban voltam és utánam 200 méter hosszan még nagyon sokan gyalogoltak. Az egész sor több mint egy kilóméter hosszú volt, tehát megvolt a félmillió fő. (+ sok mécsest begyűjtöttünk, amelyek nem fogytak el el lehetett vinni)

2012. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az emberek fele még mindig nem a fidesz miatt ment ki.
2012. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Az egész sor több mint egy kilóméter hosszú volt, tehát megvolt a félmillió fő."


Bár én nem voltam ott, de az általatok leírtakból azt szűröm le, hogy a menet a Hősök terétől az Erzsébet térig ért. Ez 2500 m körül van. Az Andrássy út szélessége legyen 30 m (az Oktogontól följebb szélesebb, alatta keskenyebb, ez legyen az átlag). A képeket elnézve elég nagy tömeg volt, mondjuk az emberek sűrűsége legyen 2 fő/m^2. Ez azt jelenti, hogy kb. 150 ezren lehettek ott.

Várom a javaslatokat, hogy a számolásom hol tartalmaz alulbecsléseket. Esetleg a mellékutcákban is voltak? Ahhoz, hogy kijöjjön a fél millió fő, 6 fő/m^2-rel kéne számolni, de az irreálisan magas lenne.

2012. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sz1u ***** válasza:
A nagy különbség inkább az, hogy az Operaháznál a tüntetők tudták, hogy miért vannak ott... de ezen a "Békemeneten"???
2012. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A nagy különbség inkább az, hogy az Operaháznál a tüntetők tudták, hogy miért vannak ott... de ezen a "Békemeneten"???"


Az egyiken azért voltak ott, hogy Orbán takarodjon, a másikon meg azért, hogy ne. Nagy különbség nincs abban, hogy melyiknek van értelme. Sőt...

2012. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!