Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisznek még sokan...

Miért hisznek még sokan szentül a fideszben? Fél idő eltelt és sokkal sz*rabb a helyzet!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 00:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én meg azt látom hogy eddig 800 ezret kerestem, most az egy kulccsal meg lényegesen többet. A többi nem igazán érdekel.
2012. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én például azért hiszek,mert 70 éves vagyok és olyan rémtettekről tudok és éltem át amiről Nektek halvány fogalmatok sincs.Az igazi komunista mind gazfickó. Kiindulási pontjuk a falu és városszéli kocsma volt, ahol egész nap könyökölve, a munkát kerülve irigyelték azt aki dolgozott és vitte valamire. Még a saját környezetüket is irigyelték, lásd a kulákkérdést pl. Felkavarták a szépen folyó Duna medrét ezért az alja felkerült a tetejére, de szerencsére az a víz szokása, hogy leülepedik. Mindenki vissza fog kerülni a helyére.Orbán Viktort pedig meg sem érdemeljük, minden igyekezete az, hogy visszakerüljünk oda ahol évszázadokig voltunk, a nemzetek élvonalába. Isten segítse munkájában és jó lenne ha Ti is.
2012. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én azt szeretném az országtól ha az emberek jólenének és nem azt ha a külföldiek azt gondolnák:Hű magyarország ide elmennék!!


Engem a fidesz csak azért idegesít mert úgy sajnálom az orvosokat szerintem ők ennél sokkal több pénzt érdemelnek hisz ha ők nem lennének valószínüleg magyarország egy betegekből álló koszfészek lenne!!

2012. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A 70 éves vagyok. Lányom háziorvos, unokám Szegeden orvostan hallgató, és a származásom miatt soha nem járhattam egyetemre. Mi soha nem a vagyonunk elvesztésén keseregtünk, hanem vagyonunkhoz képest régen is a rászorulókat segítettük, amennyiben megérdemelték a segítséget és a családfő nem a kocsmapultot támogatta munkalehetőség mellett. Az soha ne legyen orvos akit nem a segíteni akarás, a szenvedő iránti szeretet, hanem a pénzkeresési lehetőség vezetett erre a pályára. Annak kereskedőnek kellene most lennie és nem orvosnak.
2012. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Én meg azt látom hogy eddig 800 ezret kerestem, most az egy kulccsal meg lényegesen többet. A többi nem igazán érdekel."


Az ilyen idióták miatt is tart ott az ország, ahol. Egy olyan ország javaiból részesülsz bőkezűen, aminek sorsa nem is érdekel téged. Az "aljanép" nélkül nem kereshetnél ennyit. Szememben nem érsz többet, mint egy papírpénz vagy fémpénz. Ez lehet az egyetlen értéked az életben, másért aligha lehet szeretni, szóval egy igazi őszinte, önzetlen kapcsolatod nem lehet, üres vagy mint a kiapadt kút.

2012. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!