Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtál-e a Fideszben a...

Csalódtál-e a Fideszben a 2010-es választások óta, és ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Én nagyon, például még mindig 128 ezer Ft-ért gürizek diplomás ápolóként egy kórházban, megígérték, hogy normalizálják az egészségügyet. Havi 12-14 napon át 12-16 órázok. Már belátom, hogy populista szöveggel bármit el lehet érni nálam is.
2012. márc. 30. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
91%
Meg is érdemled. Én nem csalódtam, pont ezt vártam. Voltak már ők egyszer kormányon...
2012. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy mi a "humoros"? Hogy a kórházban az orvosok, ápolók zöme jobboldali beállítottságú, és 10 ilyen főből 9 már eutanáziát nyújtana a kormánynak.
2012. márc. 30. 12:30
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Én nem csalódtam! tudtam, hogy sokkal gátlástalanabbak, beképzeltebbek, érzéketlenebbek lesznek, mint az eddigi kormányok :(
2012. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Mivel zsigerből utálom őket nem tudtam csalódni:D
2012. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Én sem csalódtam, tudtam, hogy milyen mocsok banda...
2012. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem ért csalódás. Nem vártam, hogy nem lesznek korruptak, nem vártam, hogy csodát tesznek, nem vártam, hogy rendbehozzák az ország gazdasági helyzetét. Nem vártam tőlük semmit, csak azt, hogy nagy szavakkal dobálóznak és a saját érdekeik szerint döntenek - nem is kaptam mást. Továbbá még ha tudnám is, hogy ők lennének a legjobbak s rendbe tudnák hozni a helyzetet minden téren (nem tudják, nem is tudnák, mert egyrészt nem akarják, másrészt nagy részük alkalmatlan), akkor is tudnám, hogy ez nem kizárólag rajtuk múlik. A világ részei vagyunk, és a világ gazdasága is hanyatlik, romlik. A miénk nem fog növekedni ilyen körülmények között.


Tehát összességében azt kaptam, amit vártam tőlük: semmit.

2012. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Kellemesen csalódtam. Úgy számoltam, hogy ekkorra már államosítják a lekötött banki betéteket.
2012. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

utolsó

Ezt én mát hónapokkal ezelött megjósoltam,és befog következni elöbb utóbb be.Ezt követően senki semmit nem fog tenni,akinek majd eltünnek a milliói a számlájáról,majd bámul mint a birka továbbra is.

2012. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
Mostanában kezdek kissé csalódni is, pedig rám ez abszolút nem volt jellemző eddig. Persze nem vészes a dolog, csak vannak stiklik újabban amik rossz fényt vetnek az országra. Összességében azonban minden rendben van, bár tudom hogy sok embert másként érintettek az intézkedéseik. Nekik csak annyit hogy ez majd jobb is lesz, csak nem lehet azonnal csodát tenni.
2012. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

nem csalódtam.

És úgy gondolom hogy végre egy olyan kormány aki nem a szakadék szélére vezeti az országot.

Persze nem ezen a fórumon kellene ezt fejtegetnem hiszen itt 99,9%-ban ellenzéki hozzászólások és kérdések vannak...de hát mit mondjak, magam részéről ez a véleményem és annyit ér mint a többi.:)

2002 óta nem volt az egészségügyben béremelés. Most lett, ráadásul egy olyan helyzetben mikor a padlás üres.

Az oktatást sikeresen el lett rontva antimagyar bálint és társai..most talán szigorítanak rajta. ezt is helyesnek vélem.

de jobban nem megyek bele, mert a kérdésre már válaszoltam.

2012. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!