Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán kirúgta a Semmelweis...

Orbán kirúgta a Semmelweis Egyetem rektorát! Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem rúgta ki,hanem saját maga mondott le. Nem akarta megvárni,amíg kirúgják. Amikor bejelentette a döntést,akkor már számított rá,hogy nem maradhat a helyén.
2012. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%
Szánalom egy ország ez...
2012. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
85%

Érdemes elolvasni ezeket a válaszokat is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__282..


Pedro

2012. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A rektort sem értem, hova sietett, mert neki elvileg az üggyel bíróságra kellett volna mennie, nem?
2012. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért ment volna a bíróságra a rektor? Ezt csak az ostoba Schmitt állítja! Ez egyetemi ügy,nem tartozik a bíróságra.
2012. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellett volna bíróságra menni. Aki ezt mondja, az alapvetően nem ismeri a közigazgatási jogot, köztük természetesen Schmitt sem. Schmittnek a doktorátust a Testnevelési Egyetem adta, ezért azt TE mai jogutóda a Semmelweis Egyetem veheti el. Ez a döntés minősül olyan közigazgatási határozatnak, ami ellen Schmitt fordulhat bírósághoz. Érdekes módon pénteken ezt még ő is így tudta, és mondta is, hogy nem fordul bírósághoz. A vasárnap leadott rádióinterjújában meg már az egyetemen utálna a bírósághoz. Ez nem így van, az egyetem a saját döntését akkor vonja vissza, amikor akarja, és a visszavonás támadható meg bíróságon.
2012. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Már korábban leváltották. 3 hónap múlva amúgyis lépett volna. Amúgy meg akik annakidején viszgálták és bírálták SP(?) "dolgozatát", azoknak is minden tisztségükről le kellene mondaniuk. A diák akár jóhiszeműen is megírhatja a dolgozatát, nem neki feladata eldönteni, hogy az szabályos-e. Aki akkor elbírálta és/vagy azt mondta SP-nek, hogy másolva is jó lesz, az ugyanúgy, vagy sokkal inkább bűnös.
2012. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Valóban nem kirúgta, ô mondott le, azt mondta, nem tölti ki a hátralevô 3 hónapot az EGYETEM ÉRDEKÉBEN.

Ebbôl elég nyilvánvalóan követkazik, mi lett volna, ha nem mond le. Ez a szégyen. ( Nagyon finom voltam. )


# 7 (04-01) 23:26


Ne csináld! 50 éves diáknak ( aki mellesleg MOB elnök, NOB tag, stb ) nem kell tudnia, hogy kell egy cikket, dolgozatot megírni? Mit kell csinálni, ha a beleírt szöveg idézet? Ezt nem kell tudnia? Akkor hogy a fenébe mer (akármilyen kicsi) doktorira vállalkozni?


Off: nam azért, hogy villogjak, nem +irtam doktorit, csak kutya közönséges szakdogát, alig volt 30 oldal, de abban csak 3 SOR volt a forrás ( természetesen megnevezve ). Lesült volna a bôrömrôl a kép, ha csak összefglalok, vagy ilyesmi, bár az is attól függ, mit és hogyan. Najó, én is ismerek olyat, akinek a kisdoktorija egy kb 30 oldalas cikk fordítása volt, de ez a '70-es években. Elfogadták, mert szerzett az opponensnek különmunkát. Viszont nem lett KE.

2012. ápr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Summa cum laude...
2012. ápr. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!