Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt értelme beszavazni az...

Nem dávid kérdése:

Volt értelme beszavazni az lmp-t a parlamentbe?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kenyeret nem is szereznek nekünk, de cirkuszt mindenképpen, én azt mondom nem vesztek teljesen kárba a szavazatok.
2012. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Semmi.
2012. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A népakarat nem értelem kérdése.
2012. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Semmi értelme se volt de remélem 14 ben süllyesztőbe kerülnek mert csak a pénzünkön élősködnek!
2012. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Megélhetési bűnözők. És ezért cserébe még a sza*t is kavarják.
2012. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom én ne, szavaztam rájuk mondja meg az aki rájuk szavazott.Egy biztos legközelebb már nem kerülnek be.
2012. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
És a fideszt és a jobbikot és az mszpt?
2012. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az LMP dolgozik a legaktívabban a parlamentben: náluk van az egy főre jutó legtöbb beterjesztés, stb.

http://www.youtube.com/watch?v=wLCdrH9ytdc&feature=relmfu

Ez csak egy a konstruktív munkájukból, megszólalásaikból. Gondold át.

Rengeteget dolgoznak, de más kérdés az, hogy a Fidesz-KDNP gondolkodás nélkül söpri le kétharmados karlendítéssel a munkájukat. Az, hogy a médiában keveset szerepelhetnek, az egy másik tészta. A kormánynak nem tetszik már a politizáló híradó, és így nem értesülsz arról mi történik odabent, ezért kénytelek utcán az emberek előtt is tiltakozni, ami lehet szimpatikus, nem szimpatikus.

2012. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet Más a Politika-első megnyilvánulása:a Parlamenti választások 2. fordulója előtt sok körzetben visszaléptették a képviselőiket-az MSZP javára!!Nem sokáig élvezték a bizalmamat :)Emlékezzünk erre is ha majd számbavesszük hogy kire is szavazzunk.
2012. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!