Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagytok felhborodva Smith...

Nem vagytok felhborodva Smith Palin?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 13:04
1 2
 11/18 Flector 67 ***** válasza:
Ilyen posztra feddhetetlen ember kell. Én például az vagyok. Nem másoltam a doktorimat. Nem loptam csokit a boltban. És nagyon sok ilyen ember van még itt a gyk-n, biztos vagyok benne. Ezek után megy mondjuk tárgyalni valahova? Egy komolyabb helyen kiröhögik. Szegény az interjúban is csak mekegett. Egy értelmes mondatot nem tud elmondani.
2012. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Természetesen fel vagyok háborodva!

Nem tölthet be semmilyen fontos állást olyan ember, aki csalt!


Ebbe ugye beletartozik a puskázás, illetve a vizsgafeladatok megoldásának a megvásárlása!



Várjunk csak...

Akkor alig marad értelmiség az országban...

Akkor inkább hagyjuk az egészet!

2012. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Flector 67 ***** válasza:
Azért egy diplomamunka lemásolása, nem a puskázás kategória. Szomorúsággal tölt el, hogy ilyen emberek vannak az országban, mint Te Utolsó.
2012. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Csalásról volt szó és a puskázás elég szépen belefér ebbe a kategóriába...


Egyébként meg (bár én nem voltam jelen az elbírálásnál) az érintett azt nyilatkozta, hogy bár más gondolatait írta le, azt fel is tüntette a munkájában...


Sajnálom, hogy olyan emberek vannak az országban, akiknek mindegy hogy kit és miért, csak köpködhessenek!

2012. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Flector 67 ***** válasza:
:) Másolta az egészet. De állj ki érte nyugodtan. Meg is látszik az országon, milyen emberek élnek benne. Itt Németországban mindenki rajtatok, rajtunk röhög. Szerencse, az én szakdolgozatomat még nem kérdőjelezték meg. Te is olyan buta lehetsz, mint Schmitt, de ez nem baj. Ilyennek is lennie kell valakinek.
2012. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem tud az egyetemi életről, aki azt állítja, hogy minden szakdoga és disszertáció másolat. Ez egyszerűen nem igaz, borzasztóan megszivatják az embert, ha bármi is nem klappol, és gyanítom, hogy húsz éve is ez volt a módi, hiszen azóta minden téren gyengültek az elvárások az oktatásban, hát pont ez lenne kivétel? Csakhát tudjuk, kik bírálták el Schmitt doktoriját.
2012. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Flector 67 ***** válasza:

Na kik okostojás? Kik?

MOB elnök volt, amikor írta a doktoriját. Szerinted nem lehetett elintézni? Itt mindenki ennyire naiv? Ugye nem?

2012. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem a kismillió magánfőiskoláról nem tudok nyilatkozni, de nívósabb egyetemeken, legyen az az ELTE vagy a BME vagy akár a SOTE, biztos, hogy nem könnyű plagizálni, hacsak nincsen az embernek kapcsolata.
2012. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!